Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

3.03OE-A (Open Edition)


myschoo

Recommended Posts

  • Odpovědi 97
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Jj, už jsem na to slintal :D . Ale....přestože mám k D_A úctu, je pro mě tenhle FW "zatím" zbytečný. DOCUMENT.DAT je vlastně herní manuál, takže spíš zbytečnost. Snad jedině kvůli možnosti hrát PSX hry rovnou v ISO formátu, ale vzhledem k tomu, že většina her je na internetu ve starších image formátech (*.BIN, *.IMG), tak se konverzi stejně nevyhnu (navíc by to bylo bez ikon :P ). A taky možná kvůli bugům, ale zatím jsem žádný nezpozoroval (jeden bug by se měl snad týkat jen něčeho s regionem).

Ale jinak samozřejmě dobrá práce!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

... a ještě nějakej ten pokec

This is custom firmware 3.03 Open Edition Revision A.

The installation is very similar to the one of 3.02 OE-A.

Copy oeupdatemaker and oeupdatemaker% to /PSP/GAME if you are in firmware 1.50, or to

/PSP/GAME150 if you are in 2.71 SE or 3.02 OE.

Get the 1.50 and 3.03 sony updates, and put them in the oeupdatemaker folder with the names

150.PBP and 303.PBP.

Run oeupdatemaker. It will generate the dxar file DATA.DXAR, whhich has the following hashes:

MD5: 03186D46D2F1B0ACD923098BEBC87281

SHA1: 3C80833A970EEA16A94D74DAFF6220889A9CEE4A

Copy 303oeflasher and 303oeflasher% to /PSP/GAME if you are in 1.50, or to

/PSP/GAME150 if you are in 2.71 SE or 3.02 OE.

Move the DATA.DXAR file to the 303oeflasher.

Run the program. When it finishes, it will ask you to reinit the psp. When you do that, you will be

in 3.03 OE-A.

Changes from 3.02 OE-B to 3.03 OE-A

- Change from firmware 3.02 to 3.03

- Added support for compression in psx isos (look at popstation documentation for more details).

- Added support for decrypted document.dat (psx games manual) (look at docmaker documentation for more details).

- Fixed a bug regarding free region: a stupid bug caused it not to work at all.

Now it should work, although it has not been tested due to lack of umd's of different regions

between the testers and me.

- Some generic bug fixes in the code.

- Redded the sdk.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hotovo - celý proces trvá zhruba půl hoďky, tak se na to připravte ;)

pol hodiny? To je trosku dlho, nie? Tak do toho sa mi teda zatial nechce... Downgrade z 2.00 na 1.50 bol o dost kratsi (ak dobre pamatam), update z 1.50 na 3.02OE-A bol rychly, na 3.02OE-B bleskovka, ale pol hodiny... dakujem, neprosim.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hotovo - celý proces trvá zhruba půl hoďky, tak se na to připravte ;)

pol hodiny? To je trosku dlho, nie? Tak do toho sa mi teda zatial nechce... Downgrade z 2.00 na 1.50 bol o dost kratsi (ak dobre pamatam), update z 1.50 na 3.02OE-A bol rychly, na 3.02OE-B bleskovka, ale pol hodiny... dakujem, neprosim.

S tou pulhodinou jsi to trochu prehnal, nemeril jsem to,ale netrvalo mi to dele jak 10 minut... 8)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Neprobíhá to obvyklím způsobem jako 3.02OE-B ??tedy easy instal?že se akorát nakopíruje 303oeflasher and 303oeflasher% do Game150 a spustí se ?myslím pro ty co mají 3.02OE-B... zatím jsem něměl čas to více pokoumat,ale jak jsem o něco více nahlédl pod pokličku tak vidím opět vygenerování DATA.DXAR..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Neprobíhá to obvyklím způsobem jako 3.02OE-B ??tedy easy instal?že se akorát nakopíruje 303oeflasher and 303oeflasher% do Game150 a spustí se ?myslím pro ty co mají 3.02OE-B... zatím jsem něměl čas to více pokoumat,ale jak jsem o něco více nahlédl pod pokličku tak vidím opět vygenerování DATA.DXAR..

Presne tak, postup je stejny jako u 3.02 OE-A

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu