Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

3.03OE-A (Open Edition)


myschoo

Recommended Posts

nikdy nepouzivajte tie installery a pekne to instalujte sami a pekne vlastny DXAR atd
Jn přesně tak. Sestavit to puzzle pěkně dohromady sami a ne "cheatovat" nějakým installerem. :lol: Jinak už jsem na 3.03 OE-A. Jsem byl tak zvědavý, že jsem to nainstalovat ještě včera. Sice žádná novinka, ale to čísilko navíc.... :P
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 97
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

no tak sem upnul 3.03OE-A......bohužel jsem si to nemohl potvrdit, protože jsem měl místo údaji o sys. software zase jap. znaky......tak sem se nasr*l a hodil sem tam 2.71SE-C....tam mi vše chodí v poho - žýdná japonština, fungujou oblíbený pluginy.......sem nad míru spokojen :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No takze skusil som to a vpohode to ide ;) btw. nemohol by mi tu niekto hodit Plugin na Screenshot v hre a Overclocking Module?
Já používám screenshot a MP3 prx plugin. Mám to nastavené, že to fotí screen i v XMB i ve hře a to samé i u toho druhého pluginu, tak si to kdyžtak přenastav. Dávám to do přílohy. Ten MP3 plugin umí i taktovat - nota + trojúhelník.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No takze skusil som to a vpohode to ide ;) btw. nemohol by mi tu niekto hodit Plugin na Screenshot v hre a Overclocking Module?
Já používám screenshot a MP3 prx plugin. Mám to nastavené, že to fotí screen i v XMB i ve hře a to samé i u toho druhého pluginu, tak si to kdyžtak přenastav. Dávám to do přílohy. Ten MP3 plugin umí i taktovat - nota + trojúhelník.

:oops: kam ten "seplugins" mam nakopirovat,diky :oops: :oops:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no skousim mackat notu ale nak to nejde a ani v slozce psp zadnou takovou nemam (photo/capture), sem skousel ji uz predem vytvorit ale porad nic, neukladaji se ty screeny nekde jinde?, a ty pluginy v recovery menu mam povolene

takze, nedavno sme to s Jajarom riesili, tie zlozky si vytvor, konkretne X:\PSP\PHOTO\CAPTURE a u mna sa foti, ak stlacim NOTA+R. Tak najprv si vytvor tie zlozky a potom skus len notu (kedze neviem, aky plugin pouzivas ty). Pri foteni zmeni displej na chvilku farbu, ak nezmenil, tak sa pravdepodobne nefotilo, v takom pripade skus pouzit kombinaciu NOTA+R (R je prave horne priehladne tlacidlo).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no skousim mackat notu ale nak to nejde a ani v slozce psp zadnou takovou nemam (photo/capture), sem skousel ji uz predem vytvorit ale porad nic, neukladaji se ty screeny nekde jinde?, a ty pluginy v recovery menu mam povolene

takze, nedavno sme to s Jajarom riesili, tie zlozky si vytvor, konkretne X:\PSP\PHOTO\CAPTURE a u mna sa foti, ak stlacim NOTA+R. Tak najprv si vytvor tie zlozky a potom skus len notu (kedze neviem, aky plugin pouzivas ty). Pri foteni zmeni displej na chvilku farbu, ak nezmenil, tak sa pravdepodobne nefotilo, v takom pripade skus pouzit kombinaciu NOTA+R (R je prave horne priehladne tlacidlo).

j dikes byla to NOTA+R

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu