Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

3.03OE-A (Open Edition)


myschoo

Recommended Posts

  • Odpovědi 97
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Bude někdo té ochoty a odpoví mi na již zmíněnou otázku, o kolik se zmenší PSX hry při komprimaci 9 a jestli to má nějaký dopad na plynulost hry?, opět děkuji předem za opověď
Nezkoušel jsem to, ale v readme je napsáno, že 6 je takový kompromis mezi hratelností a velikostí, takžepři 9 to asi dopad mít bude....
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bude někdo té ochoty a odpoví mi na již zmíněnou otázku, o kolik se zmenší PSX hry při komprimaci 9 a jestli to má nějaký dopad na plynulost hry?, opět děkuji předem za opověď
uvedu ti můj příklad,mám nějakej riplej command and conquer,iso má 700mb,po největší kompresi to má 17 mb(ano opravdu 17!)a jde to uplně v pohodě,žádný zpomalení,jinak ostatní hry se tolik nezmenší,každá hra jinak,řekl bych tak průměrně možná o 1/4 až 1/2 asi
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bude někdo té ochoty a odpoví mi na již zmíněnou otázku, o kolik se zmenší PSX hry při komprimaci 9 a jestli to má nějaký dopad na plynulost hry?, opět děkuji předem za opověď
uvedu ti můj příklad,mám nějakej riplej command and conquer,iso má 700mb,po největší kompresi to má 17 mb(ano opravdu 17!)a jde to uplně v pohodě,žádný zpomalení,jinak ostatní hry se tolik nezmenší,každá hra jinak,řekl bych tak průměrně možná o 1/4 až 1/2 asi

17MB to si delas srandu ne?tak to je super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Můžu ho držet 30s nic.

Zkoušel jsem jak levý tak pravý tl a nic, jak ihned po zapnutí tak i před zapnutím a držel a taky nic. Nemám mít v rootu vytvořený nějaký adresáře se softem? Protože po každým upgradu sem smázl updatovací soubory dal default setting a zformátoval MS.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ne, nezapínám ze sleepu, ten je vypnutý. Ale napadá mi, nevím zda to má na to vliv, ale při upgradu z 1.5 na custom 3.02OE-A to v posledním kroku vyzve k "restart system manualy" tj. sám se nerestartoval a musel jsem ho vypnout a zapnout "power". Ale toto nepomohlo, stále stejnej screen jak vše proběhlo 100% a "restart system manualy". Pomohlo až odpojení a zapojení baterie. Teprve potom system naběhl a běží pod daným custom firmware. Potom sem upgradoval na novější 3.03OE-A, podstatně delší proces nepoužíval jsem easy instaler ale generování data.dxar atd. Vše proběhlo O.K. Poslední hláška opět "restart system manualy". To stejné, pomohlo vyndat a zandat baterii a systém naskočil do 3.03OE-A, isa, dax,cso spouštím bez problémů, konzola nevykazuje žádné jiné abnormality.

Takže nevím, poraďte nekdo pls.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu