gugoslav Odesláno Září 11, 2008 Nahlásit Odesláno Září 11, 2008 pls poradte mi a doporucte. Koukal sem na G2, ale nevim jestli rozsirenej nebo normal, popr. jakou kartu, chci ucet abych si mohl posilat/vybirat penize z paypalu. Tak dik za rady :)
white Odesláno Září 11, 2008 Nahlásit Odesláno Září 11, 2008 Tekže... Před rokem jsem si nechal s kámošem založit právě G2 u Komereční Banky. Vše v pohodě, občas jsem v mínusu kvůli poplatkům, internetový bankovnictví je taky dostatečný, ale dneska mě vážně nasrali. Dnes, za tři dny od vyřízení jsem ještě neobdržel prostředky! Tím mě naštvali.
~SiMi^gD Odesláno Září 11, 2008 Nahlásit Odesláno Září 11, 2008 G2 je v cajku taky ho mám a vůbec si nestěžuju navíc si s tou kartou můžes ještě pojistit různý věci jako klíče doklady atp.
will Odesláno Září 11, 2008 Nahlásit Odesláno Září 11, 2008 pokračujte prosím tady http://console-forum.net/showthread.php?t=30021&highlight=studentsky LOCK
Recommended Posts