Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Návod na 3.03OE-A (Open Edition)


Recommended Posts

  • Odpovědi 108
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

4 bandit : no je to tim, ze si tam dal obrazky ale odkaz uz na ty obrazky nefici a je linej to zmenit :D

Jinak se chcu jeste zeptat, je to taky fpoho i kdyz mam TA 082 ?...spis testoval to nekdo ? :D poradne to totiz nechapu, kdyz jsem si daval na ten svuj 3.02 tak jsem tam nejdriv prdnul nejakou kravinu co cosyk prepisovala (uz nevim co ) aby to slo nasledne DG na 1.5, tak nevim jestli uz ted muzu fpoho douwnovat na 1.5 kdykoliv nebo jen presne podle toho navodu ? trosku OT ale mno co nadelate :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a delals to tim generovanim ???

generovanim ? hazel jsem tam akorat ten TA082 IdStorage Change ...

Pokud jsi spustil IdStoragechange už při downgradu, tak by neměl být potřeba pro další zásahy ve flash paměti. Já teda downgradoval na 1.50, updatl na 3.02 OE-A pak na OE-B pak jsem musel udělat reflash kvůli bricku :lol: a včera jsem updatl na 3.03 OE-A. A IdStoragechange jsem spouštěl jen při downgradu. Pokud jej spouštíš teď tak by to mělo napsat něco, že už to jednou spuštěno bylo.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu