Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Prosím o radu.


Pukin

Otázka

Zdravím, mám nové PSP Slim FW 3.95. Potřeboval bych vědět co mám přesně udělat abych do něho mohl házet hry. Vím že v Návodech to je, jenže se v tom vůbec nevyznám.

Stačí když předělám kartu na MMS podle Mootoova návodu ?

Potřebuju k tomu taky Pandora baterku ? Jak to je ?

Díky za odpovědi !

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

10 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

1)potrebujes mms z mootova navodu nebo pomoci tutorialu vytvorenou

2)potrebujes pandoru abys mohl do psp nahrat CFW - tu nevytvoris pokud nemas druhe psp s CFW k sipozici

Pokud nevis co a jak tak se podivej do mojeho podpisu do mapy flasheru a domluv se s nekym kdo ti to predela

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Pokud nemáš v okolí Flashera tak jí klidně kup. Já například docela s PSP laboruju (už jsem ji použil tak 6x na unbrick a downgrade) a pokaždé platit by se rozhodně nevyplatilo. Podle návodu udělá downgrade snad každej.

To s tebou souhlasim, ale jen za predpokladu toho, ze ten clovek vi co dela a hecne se, ze se mu to podari a ze si z toho neudela cihlu.. jinak o nic nejde... ale je taky kotel lidi, kteri to radej daji flasherovi, protoze proste do takovychto veci nevidi a videt nechteji, aby neco nepokazili

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu