Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

stealth


wolfboy

Otázka

Mám docela problém koukal jsem na http://img441.imageshack.us/img441/4479/xdvdmulleterbetarv4.gif a ted jestli má ten stealth takhle probíhat tak to je něco špatně :D protože už první co je jiný je ,že já tam mám .000 a tam je iso a pak to píše samí nekladný ....... plz help

no skusil jsem teď extract ss a poté autofix no a pak mám při vypalovaní ,abych tam hodil i ten ss musim vybrat tu možnost kopírovaní víc souborů na disk nebo jen to jedno ... že by se to tam dalo samo ?

místo .dvd ted tam mám ss.bin :D sakra tak co mám dělat .dvd tam vůbec nemám a měl

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

1 odpověď na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

Jo, přesně takhle má vypadat fungující image. Když ti to teda hází, že něco není v pořádku, tak by to měl umět mulleter i opravit. Potom když to podruhý projedeš, tak by mělo být všechno v pohodě.

Když dáš extract SS, tak ti v image SS zůstane, takže vypálíš jenom image, o ss.bin se nemusíš starat.

A formát image .000 je uplně normální. Klidně to přejmenuj na ISO, jestli moc chceš :cheesygrin:

Jinak pěknej gif, mělo by se to hodit do nějakýho tématu pro začátečníky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu