Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Kviz pro provefionalni znalce PSP!


Jan Holík

Otázka

Mam asi pul roku PSPcko dovezeny kamaradem snad nekde z ameriky... pul roku jsem to vydrzel ale ted bych rad udelal dowgrade na 1,5ku a nevim jak moc si to muzu dovolit. Kdyz jsem to koupil byl tam 2,6 firmware. Vypada to, ze by to mohlo byt OK protoze podle navodu pro lamy jsem zjistil ze vpravo v rohu neni zadne cislo. Jen v leve casti je pod mechanikou male zlate cislo... (viz obrazek) asi IC6001??? newim...

PORADI NEKDO ZKUSENEJ JESTLI TO MUZU NORMALNE DOWGREJDOVAT nebo je to TA-082 deska??? psp_umd.jpg

alespon dnes jsem uspesne zvysil na 2,71 fw z kteryho by snad ten 1.5 sel...

PLS poradte nekdo... at z toho neni BRICK teda cihla muhehe

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Recommended Posts

  • 0

hej type radsi bych si tam hodil 1.5 jako je mi to jedno ale tu napr 3.02b a takove podobne uz neodstranis

proste ti to v psp zustane sice je tto praktictejsi ale proste uz to tam zuistane a nikdy to s tama nedostanes sice muzes upgratovat na novejsi az buide dalsi treba ale je i trochu vetsi riziko brick ale nemelo by se to stat proste 1.5 je podle me lepsi sice je to v ni tezsi treba dat tam novy devhook treba 3.0

ale je to rozumejsi ale nikoho nechci odrazovat nebo nejak pomlouvat ja rikam jen co sem cetl a dozvedel sem se radsi sem zustal u 1.5 a mam tam devhook

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
hej type radsi bych si tam hodil 1.5 jako je mi to jedno ale tu napr 3.02b a takove podobne uz neodstranis

proste ti to v psp zustane sice je tto praktictejsi ale proste uz to tam zuistane a nikdy to s tama nedostanes sice muzes upgratovat na novejsi az buide dalsi treba ale je i trochu vetsi riziko brick ale nemelo by se to stat proste 1.5 je podle me lepsi sice je to v ni tezsi treba dat tam novy devhook treba 3.0

ale je to rozumejsi ale nikoho nechci odrazovat nebo nejak pomlouvat ja rikam jen co sem cetl a dozvedel sem se radsi sem zustal u 1.5 a mam tam devhook

pokud vim tak z 3.02OE-X jde srazit zas zpatky na 1.5

"Recovery Menu

Toto slouzi k obnove, nastaveni či nahrani jakehokoli jineho fw do PSP, tzn. pokud by jste chteli zpet fw 1.5"

si to precti cele ten navod http://psp.games4you.cz/viewtopic.php?t=6661&highlight=custom+firmware+++open+edition

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
hej type radsi bych si tam hodil 1.5 jako je mi to jedno ale tu napr 3.02b a takove podobne uz neodstranis

proste ti to v psp zustane sice je tto praktictejsi ale proste uz to tam zuistane a nikdy to s tama nedostanes sice muzes upgratovat na novejsi az buide dalsi treba ale je i trochu vetsi riziko brick ale nemelo by se to stat proste 1.5 je podle me lepsi sice je to v ni tezsi treba dat tam novy devhook treba 3.0

ale je to rozumejsi ale nikoho nechci odrazovat nebo nejak pomlouvat ja rikam jen co sem cetl a dozvedel sem se radsi sem zustal u 1.5 a mam tam devhook

pokud vim tak z 3.02OE-X jde srazit zas zpatky na 1.5

"Recovery Menu

Toto slouzi k obnove, nastaveni či nahrani jakehokoli jineho fw do PSP, tzn. pokud by jste chteli zpet fw 1.5"

si to precti cele ten navod http://psp.games4you.cz/viewtopic.php?t=6661&highlight=custom+firmware+++open+edition

aha tak to se moc omlouvam ja sem to nevedel sorry za tento prispevek nebyl sem dost poucen ale ty si me poucil diky priste uz nenapisu blbost ted uz to budu pamatovat
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
jo v poho

, ta 3.02oe-B je podle me nejlepsi sice je jeste 3.03oe-A ale ta se podle me zatim jeste nevyplati, no nevim je to jen muj nazor

Hele Vojto, zase mozna hloupej dotaz :) chjo... ten firmware je na infarkt :)))))

Hodil jsem tam ten FW 3,02 a na konci to pise Done. Restart the psp manually...

Sakra ale kdyz to vypnu a zapnu je to tam zase :))))))

Jak jsi to prosim udelal?

Dnes je tady z toho slusnej navod na upgrade :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
jo v poho

, ta 3.02oe-B je podle me nejlepsi sice je jeste 3.03oe-A ale ta se podle me zatim jeste nevyplati, no nevim je to jen muj nazor

Hele Vojto, zase mozna hloupej dotaz :) chjo... ten firmware je na infarkt :)))))

Hodil jsem tam ten FW 3,02 a na konci to pise Done. Restart the psp manually...

Sakra ale kdyz to vypnu a zapnu je to tam zase :))))))

Jak jsi to prosim udelal?

Dnes je tady z toho slusnej navod na upgrade :)

jj restartuj...nic jineho zmacknout nejde..pak uz jen jdi na 3.02OE-B na tady tom FW jsou vychytane mouchy ,ktere OE-A melo... ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
jo v poho

, ta 3.02oe-B je podle me nejlepsi sice je jeste 3.03oe-A ale ta se podle me zatim jeste nevyplati, no nevim je to jen muj nazor

Hele Vojto, zase mozna hloupej dotaz :) chjo... ten firmware je na infarkt :)))))

Hodil jsem tam ten FW 3,02 a na konci to pise Done. Restart the psp manually...

Sakra ale kdyz to vypnu a zapnu je to tam zase :))))))

Jak jsi to prosim udelal?

Dnes je tady z toho slusnej navod na upgrade :)

jestli ti to pise restart tak to musis restartovat, takze to tlacitko na vypnuti musis kapku dele podrzet nez se to restartne

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
jo v poho

, ta 3.02oe-B je podle me nejlepsi sice je jeste 3.03oe-A ale ta se podle me zatim jeste nevyplati, no nevim je to jen muj nazor

Nějak nevidim důvod proč by se to nemělo vyplatit?Než 3.02OE-B to rozhodně horší nebude...

tak nebude ale jak sem cetl na tym foru jednym ze tam hrozi brick kdyz to nak blbe zrobis, tak ja chvili pockam nez se vychytaji chyby a pak na to jdu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
jo v poho

, ta 3.02oe-B je podle me nejlepsi sice je jeste 3.03oe-A ale ta se podle me zatim jeste nevyplati, no nevim je to jen muj nazor

Hele Vojto, zase mozna hloupej dotaz :) chjo... ten firmware je na infarkt :)))))

Hodil jsem tam ten FW 3,02 a na konci to pise Done. Restart the psp manually...

Sakra ale kdyz to vypnu a zapnu je to tam zase :))))))

Jak jsi to prosim udelal?

Dnes je tady z toho slusnej navod na upgrade :)

jestli ti to pise restart tak to musis restartovat, takze to tlacitko na vypnuti musis kapku dele podrzet nez se to restartne

A jsem zase o krok dale... U’R THE BEST

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
tenhle topic presne demonstruje to co am kazda lamka udelat... kdyz chce pomosi s naprostou pitchovinou napise chytlavi nazev topichu a hned tam mam mrdy opdpovedi...

Sam ses lamka! :-)

muhehe

NE VAZNE... Pokud neco nevim tak se radeji optam od toho tu ty fora asi snad jsou ne? Lepsi nez si odpalit PSPcko a udelat z nej demonstrativni kus mrtveho materialu :))))))) Tys urcite zacal a vsechno jsi hned vedel co? :-D

Ale jestli jsem nekoho urazil ze jsem se vubec zeptal tak se opravdu omlouvam...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
tenhle topic presne demonstruje to co am kazda lamka udelat... kdyz chce pomosi s naprostou pitchovinou napise chytlavi nazev topichu a hned tam mam mrdy opdpovedi...

Sam ses lamka! :-)

muhehe

NE VAZNE... Pokud neco nevim tak se radeji optam od toho tu ty fora asi snad jsou ne? Lepsi nez si odpalit PSPcko a udelat z nej demonstrativni kus mrtveho materialu :))))))) Tys urcite zacal a vsechno jsi hned vedel co? :-D

Ale jestli jsem nekoho urazil ze jsem se vubec zeptal tak se opravdu omlouvam...

nie, to je v pohode, to len Vycurat mal vtedy trosku zly den... (vsimol som si to na jeho viacerych prispevkoch vtedy).

Myslim, ze si sa vobec nepytal zle... ides na to s rozumom, to je chvalyhodne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
tenhle topic presne demonstruje to co am kazda lamka udelat... kdyz chce pomosi s naprostou pitchovinou napise chytlavi nazev topichu a hned tam mam mrdy opdpovedi...

Sam ses lamka! :-)

muhehe

NE VAZNE... Pokud neco nevim tak se radeji optam od toho tu ty fora asi snad jsou ne? Lepsi nez si odpalit PSPcko a udelat z nej demonstrativni kus mrtveho materialu :))))))) Tys urcite zacal a vsechno jsi hned vedel co? :-D

Ale jestli jsem nekoho urazil ze jsem se vubec zeptal tak se opravdu omlouvam...

nie, to je v pohode, to len Vycurat mal vtedy trosku zly den... (vsimol som si to na jeho viacerych prispevkoch vtedy).

Myslim, ze si sa vobec nepytal zle... ides na to s rozumom, to je chvalyhodne.

Jasne... diky... nastesti diky tomuto foru jsem vse uspesne provedl... a PSPcko jede ikdyz v jedne fazi se mi zacalo sekat :( ale to byl jen mezikrok a vse zase vali! KAZDOPADNE DEKUJU VSEM CO MI POMOHLI! :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu