Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Internet


Dark_user

Otázka

zdar potřeboval bych poratit mám internet ale bezdrátový a moc pomalý jeho rychlost je download 15kb/s upload je 12kb/a chtěl bych hrát alespoň online hry na PSP nevíte někdo jakou rychlost na tyto hry potřebuju, abych si nekupoval Wifi USB zbytečně předem děkuji za odpověď:psp:

poraď te PROSÍM

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

9 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

1. to jsou temata, napr: ted pises do tematu: "Internet", ktere jsi zalozil ty

2. tak to je sila..

3. neni zac..

.. hry by ti na tom mohly slapat, protoze se prenasi jen souradnice apod. data.. spis jde o to, jaky mas ping (odezvu a stabilitu) - rekl bych, ze dost strasnou.. takze asi bych byt tebou ten net zmenil :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

hele mě je 13 a vyznám se jen v PC(programování, zapojovíní prostě hardware a software) takže net změnit nemůžu tydo jsou výsledky mého testu internet

Download:105,33 kbit/s (13,17 kB/s)Upload:92,84 kbit/s (11,61 kB/s)</B>Web odezva:1370.9ms1395.1ms1419.8msStabilita:100.0 %

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

hmm tak asi budu muset převědčit rodiče o rychelší net

jo a tím programováním mám namysli že upravuji nestavení např.: rád přetaktovávám procesory od Intel (vydrží víc než od AMD) a sem tam i něco jiného

ale je fakt že v programování jsi o hodně lepší než já

^^ jak to vis? Sice je to pravda, ze 13ti lety kluk tezko bude umet programovat lepe, nez 18ti lety, navic neprogramujes vubec, takze i kdybych umel jen jeden prikaz, byl byl lepsi :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Upravujes nastaveni hmm.. :D tomu se rika taktovani a s programovanim to nema NIC SPOLECNEHO

.. az budes programovat mikrochipy (PIC, atmel, AVR...), nebo programovat php, c++ etc.. tak se muzeme bavit o programovani, zatim jen softwarove taktujes pomoci klikatek (jen klikas v programech, ktere udelal nekdo jiny...)

A nauc se pouzivat edit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu