Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

chvilkovej-prod


Shifter960

Otázka

Zdravim vim že to tady bylo už milionkrat ale dnes nám vypadl proud a povedl se nahodit až ted večer co že celý den no pak jsem si řekl že si pujdu zahrát zapnu xko a 3 červený světla tak jsem ho vyndal z poličky postavil skusil znova zase tak jsem vyndal dvd a přitom se xko zapne a je to a ono najednou fungovalo vše ok tak se vás chci zeptat jestli je to tím výpadem produdu a nebo varování když tak nějakou prevenci děkuji

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

8 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

no muze to byt zdrojem ja si umim vyvolat prod a mas to tak ze zabnes xbox a jak nabiha mala zele dioda tak rychle vytahnes a zadelas kabel od zdroje a mas rrod lae newim jestli to ma neco spoleceneho mohl ses podivat na zdorj jestli ti na nem nahodou nesviti ta dioda cervene

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

tohle bylo FAKE RROD mě to udělalo při bouřce zapomeň na to a pař dál... co čidlo si jenom myslelo že je v xboxu něco v nepořádku ... většinout RROD se objeví v případě že něco malého v xboxu selže a aby se xbox více nerozbil tak se zasekne(RROD) ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu