Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

ituneshop.net + paypal


au!

Recommended Posts

Navod je tu v topicu pro eBay, ale reknu ti to, jak to je.. pekne polopate.

Takze, musi mit povolene internetove platby kartou a musi na nich mit nastaveny limit (dostatecny) a musi mit kartu, ktera to podporuje. Jestli tohle vsechno jeji karta splnuje zjistis nejlepe zavolanim na infolinku dane banky, ci registraci na PayPal, bud karta pujde sparovat, anebo proste nepujde. Prejdeme k tomu, ze je jiz vse nastavene a karta na PayPal pujde sparovat - zadas tam cislo karty + 3 cisla ze zadni strany karty, pri registraci na PayPalu jeste musis zadat tve platne a spravne udaje, stvrzujes, ze je ti 18, takze musis upravit vek (to i u eBaye), pokud ti jeste nebylo 18. Po sparovani se ti strhne 50Kc z uctu, za cca 3dny to najdes ve vyuctovani (v e-bankingu, v dopisu, v gsm bakingu, muzes si zavolat...) a u toho bude variabilni symbol spousta veci a asi 2 ctyrmistne kody, jeden z nich (kdyz jeden nepujde, zkusis druhy) se zadava do PayPalu, pro autorizaci karty. Po autorizaci uz muzes platit do vyse denniho limitu plateb. 50Kc ti vrati, prijdou ti opet do cca 3-5dnu zpet na ucet.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

diky,pomohl mi to od iceho...tak jsem zjistil jak to chodi s tim kdyz chci neco zaplatit,..

ted jedna low otazka : Udelam si ucet u paypal,dam tam moji Mamy kreditku(VISA...ja nemam kreditku)tak ja si proste pres ten ituneshop.net objednam tu vec,a pak jenom na tom ucte tom odsouhlasim..a je to ?castka se sebere z mamky kreditky a je to ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

diky' date='pomohl mi to od iceho...tak jsem zjistil jak to chodi s tim kdyz chci neco zaplatit,..

ted jedna low otazka : Udelam si ucet u paypal,dam tam moji Mamy kreditku(VISA...ja nemam kreditku)tak ja si proste pres ten ituneshop.net objednam tu vec,a pak jenom na tom ucte tom odsouhlasim..a je to ?castka se sebere z mamky kreditky a je to ?[/quote']

Jo přesně tak... PayPal jen jakoby zprostředkuje službu :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu