Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Nhl 2009


Freak13

Recommended Posts

  • Odpovědi 59
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Badam nad O2 Extraligou

hrajete nekdo ?

nasel jsem ze se jen daji ligy ktere jsou nastavene (nejake severske) obmenit co se tyce teamu a pridat tam z nabidky teamy O2 extraligy ale jinak ne ....

umite nekdo jinak ?

coze? nejak nechapu na co se vlastne ptas...... O2 extraliga je na Xkový verzi celá tak nevim, proč tady mluvis o tech severskych tymech a nejaky vymene.......

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...
jo je pravda že když si dáš manuální střely tak pak stačí koukat kde má brankář volno a tam to joystickem nabombit a je gol

Tak jsem si vcera pripadal, ze uz mi to jde. Najednou z niceho nic jsem mel par zapasu, kdy jsem daval hat-tricky a asi tak po 4 zapasech jako kdyz utne a brankari zase vsechno chytaj. Hmm, divna to hra:blink:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...

Zdravím lidi

mám takový problém ,mám NHL 09 od EA ,když hraju zápas jakýkoliv sobě si dám střídaní řad automaticky a vše je ok ,ale soupeřovi hraje pořád první lajna a vůbec se nsetřídají ,zkoušel sem všechno a nic nefunguje:cry:

Máte někdo náký nápad?Uvítám každou radu...předem dík

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak kdyz uz to tady je tak se zeptam taky kde sou sezony v nhl 09 nemuzu je nikde najit pořad hraju jenom turnaje ale sezona tam nikde neni

No obyčejná sezona tam myslím není ,našel sem tam jen dynasty což vlastně sezona ,akorát s manažerskými funkcemi kterých můžeš a nemusíš si až tak všímat moc....Jinak sezony třeba co se týče české extraligy tak to jsem nenašel..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím lidi

mám takový problém ,mám NHL 09 od EA ,když hraju zápas jakýkoliv sobě si dám střídaní řad automaticky a vše je ok ,ale soupeřovi hraje pořád první lajna a vůbec se nsetřídají ,zkoušel sem všechno a nic nefunguje:cry:

Máte někdo náký nápad?Uvítám každou radu...předem dík

Buď rád aspoň sou unavený a máš větší šanci vyhrát :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No obyčejná sezona tam myslím není ,našel sem tam jen dynasty což vlastně sezona ,akorát s manažerskými funkcemi kterých můžeš a nemusíš si až tak všímat moc....Jinak sezony třeba co se týče české extraligy tak to jsem nenašel..

jj o tom vim ale myslim ze tam naše liga je kdyz daš hrat ted nebo jak to tam je tak tam je naše liga tak ze by tam měli byt všechny

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu