Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Nhl 2009


Freak13

Recommended Posts

  • 3 weeks later...
  • Odpovědi 59
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

hraj dynasty a manager věcí si nevšímej :) já si jich taky nevšímám a vphoodě takhle hraju, oni se ti o všechno postarají asistenti :)

OK. Myslel jsem jestli to neni jak ve fifě. Tam můžeš dát jenom zápasy(sezonu). Zdá se to jenom mě nebo na úroveň super star je to těžký jak prase :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 months later...

čus chci se zeptat kde přesně na Live najdu nový soupisky(update)a kolik maj asi MB?

a dál

jak je to s AI jsou tupý jako na PC? nebo nějak dobře bráněj?

na pc jsem vyhrával 5-0,8-0 atd i na nejtěžší obtížnost jak je to tady?

a co střely na pc to vždy bylo tak že na konci to bylo 35-15 pro mě...?

nerad bych zas ukončoval sezónu 82-0-0 a gólu nastřílenejch 300 a obdrženejch 0

máte nějakou možnost přesilovek nebo zas AI hraje čistě

a jestli je to klasicky že získáte u sebe puk jedete s jedním hráčem na soupeřovu branku střelíte pak zas zpátky zas dopředu...de o to jesli se ''musí'' nahrávat

JSOU TAM NÁROĎÁKY?

tak sem pište vaše názory dík...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no takze tupy sa mi nezdaju byt...aspon mne sa zda ze brania lepsie

ja som na ps2 vyhraval tak isto vsetko co sa dalo na najtazsom stupni...ale tu na xbox som spociatku nevedel vyhrat..ale myslim ze to bolo iba tym ovladanim na ktore som nebol zvyknuty

a AI nehra stale cisto..uz par presiloviek som hral...paci sa mi ako sa tam da pekne usadit cez presilovku

a to ci musis nahravat ....mno ked chces sebcit tak nemusis..hehe...ja vzdy nahravam..nechodim sam s pukjom ako dili..

a narodaky su tam....

tot moj nazor

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Podle mne je NHL EA (08,09) moc arkáda. Góly i schémata jsou stejná, takže mě to rychle přestalo bavit.. Když to totiž hraju od NHL97, tak se to moc nemění. Doporučuju NHL 2K8! To je iné kafe, opravdu! EA se můžou jít vys... proti tomuhle hokeji.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu