Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Ako prejst instalaciou firmwaru 2.1 bez ultra dlheho backupu


Zekeasakura

Recommended Posts

Upgrade iPodu Touch na fw 2.1 trva naozaj hrozne dlho (aj 6 hodin pri uplne zaplnenom ipode) prave kvoli backupovaniu. Ja som nahodou prisiel na to ako tento super zdlhavy proces preskocit.

Najprv sa mi stala dost znama chyba s iPodom - zmizla mi vsetka hudba aj videa aj ked iPod bol stale zaplneny. Neisli ani nahravat dalsie. Tak som skusil jednu vec : Dal som obycajny restore. Trik je v tom, ze ked restorujete na tovarne nastavenia a je k dispozicii firmware 2.1 tak to pri restorovani automaticky upgradne. A pred restorovanim sa iTunes pyta ci chcete iPod Backupovat co pri normalnom upgrade nejde. Cely upgrade presiel za necele 2 minuty (!!) co je uspora 5 hodin a 58 minut pri plnom ipode (:D) a uz som stastny majitel plne funkcneho iPodu Touch s firmwarom 2.1.

Zajtra ho skusim jailbreaknut a hned potom napisem navod.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu