Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

jak vymnenim schema na psp ne obrazek ale scheam proosim


semis_pro cs

Otázka

22 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0
PRRROOOSSSIIM pomoc

jezisi kriste ty vase z tech vasich odpovedi se mi zveda zaludek. rekl bych ze jsi clovek co drzi psp v ruce jenom chvilku takze pripoji psp k pc prez USB kabel az se ti pripooji tak jdi do slozky PSP a v te slozce PSP vytvoris slozku s nazvem THEME a do ty slozky THEME budes davat vsechny ty schemata co si stahnes pokud ti to priste nepude tak tady nespamuj ;) ale porad si sam,,popr. se porad na chatboxu jednou ti tam odpovi :D zbohem

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

jo dik to sem udelal ze sem vytvoril slozku theme a dal sem tam schemata a nelso mi to vuubec mi to nenaslo nevim co?? a daval sem tam format ptf a proste nic

vytvoril sem slozku THEME a nejde mi premne nit schema mam schemata ve formatu ptf

pomuzete??

:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

vime proc to nejde ty tomu nerozumis vlaim se ze jsi neco podela* schvlne ti sem do 10-ti minut vypisu co vsechno udelat a vsed se ze jsi zase neco pos**l EDIT:takze pokud jeste nemas ban za tenhle SPAM tak cti. 1/vytvor slozku THEME DO SLOZKY PSP 2/do ty slozky theme vloztento soubor co stahnes zde 3/http://uloz.to/762516/xbox-360-by-king.ctf po tom co ten soubor vlozis do slozkY theme tak jdi do PSP 4/v psp zmenis tema tak ze v sekci jdi do THEME settings a tam kde menis temata tak klikni na to nove 5/hotovo pokud tohle vsechno provedes a nebude ti to fungovat radsi neodepisuj akorad by si zadelal na BAN prtoze tento navod je 100%funkci a pochopil by to i muj 5-ti letej bratranec

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
vime proc to nejde ty tomu nerozumis vlaim se ze jsi neco podela* schvlne ti sem do 10-ti minut vypisu co vsechno udelat a vsed se ze jsi zase neco pos**l EDIT:takze pokud jeste nemas ban za tenhle SPAM tak cti. 1/vytvor slozku THEME DO SLOZKY PSP 2/do ty slozky theme vloztento soubor co stahnes zde 3/http://uloz.to/762516/xbox-360-by-king.ctf po tom co ten soubor vlozis do slozkY theme tak jdi do PSP 4/v psp zmenis tema tak ze v sekci jdi do THEME settings a tam kde menis temata tak klikni na to nove 5/hotovo pokud tohle vsechno provedes a nebude ti to fungovat radsi neodepisuj akorad by si zadelal na BAN prtoze tento navod je 100%funkci a pochopil by to i muj 5-ti letej bratranec

dik ale vazne mi to nejde proste to nechapu ja vzdy musim mit problem proste mi to nemuze jit normal :psp:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

nezapominejte ze tyhle temata jdou od urcityho cfw,takze jestli mas dejme tomu 3.51 M33 tak si upgradeuj na aspon 3.90 M33... (btw tusim ze temata sou od 3.71 )...a hlavne-u toho jak upgradeovat si radsi precti navod ;)

EDIT:btw-koukej na moje credits-kdyz ti to pude a posles mi credits zlobit se nebudu :lol:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
nezapominejte ze tyhle temata jdou od urcityho cfw,takze jestli mas dejme tomu 3.51 M33 tak si upgradeuj na aspon 3.90 M33... (btw tusim ze temata sou od 3.71 )...a hlavne-u toho jak upgradeovat si radsi precti navod ;)

EDIT:btw-koukej na moje credits-kdyz ti to pude a posles mi credits zlobit se nebudu :lol:

jemu de o normalni PTF temata a ty jdou myslim ze od fw 3.71 takze pokud mas nizsi tak upgradu jinak ememy pochybuju ze by on mel CFW.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu