Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Icq please! :)


.:Lord@Freeze:.

Recommended Posts

kdyz sem tam zadal id a heslo tak mi to hgodilo nakej error v modry tabulce...co to je?:)
zadaval si asi heslo pro jiny protokol nez ICQ - musis si nejdriv nastavit co chces pouzivat...

tak mi to teda nic neudelalo, jen sem to tak skusil zadat do jineho nez je ICQ svoje ICQ a heslo a nehodilo mi to eror v modre tabulce

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no nejde to tak ze to spustim chvili to nacita a pak to napise could start game nebo neco takoveho treba sem mel spatnej odkaz tak sem nekdo hodte odkaz na fw 3.02 OE-B thx :)

EDIT:Z Hb nemam moc zkusenosti tak kdyby nekdo byl tak hodnej a dal mi navvod kam co skopcit treba to delam spatne nevim ale normal v menu game to mam to AFKIM spusstim a game could by starter :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no nejde to tak ze to spustim chvili to nacita a pak to napise could start game nebo neco takoveho treba sem mel spatnej odkaz tak sem nekdo hodte odkaz na fw 3.02 OE-B thx :)

EDIT:Z Hb nemam moc zkusenosti tak kdyby nekdo byl tak hodnej a dal mi navvod kam co skopcit treba to delam spatne nevim ale normal v menu game to mam to AFKIM spusstim a game could by starter :(

A máš to ve složce GAME150 ?
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

navod na to je tady..... http://psp.games4you.cz/viewtopic.php?t=2393&highlight=afkim

jinak ja to mam ve slozce GAME..adnou GAME150 v PSP nemam :)

...a hlavne nez to rozjedes tak si musis regnout nakej nick na im.bitlbee.org ktery ale musis pustiot pres IRC...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

navod na to je tady..... http://psp.games4you.cz/viewtopic.php?t=2393&highlight=afkim

jinak ja to mam ve slozce GAME..adnou GAME150 v PSP nemam :)

...a hlavne nez to rozjedes tak si musis regnout nakej nick na im.bitlbee.org ktery ale musis pustiot pres IRC...

proc by mel si naky nick regnout na nake strance, ja sem nic takeho nedelal a jede to uplne normalne

a tu game15, no pokud si ji nevytvoris ak ji mit nebudes :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

navod na to je tady..... http://psp.games4you.cz/viewtopic.php?t=2393&highlight=afkim

jinak ja to mam ve slozce GAME..adnou GAME150 v PSP nemam :)

...a hlavne nez to rozjedes tak si musis regnout nakej nick na im.bitlbee.org ktery ale musis pustiot pres IRC...

proc by mel si naky nick regnout na nake strance, ja sem nic takeho nedelal a jede to uplne normalne

a tu game15, no pokud si ji nevytvoris ak ji mit nebudes :D

Musíš si nejdřív vytvořit účet na tom bitblee, to se dělá ale normálně v psp a potom si tam nastavíš jdenotlivý protokoly.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu