Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

iPhone FAQ - Jailbreak | IPA hry | aplikácie | odkazy


myschoo

Recommended Posts

No zapni ho, mala by sa ukazat stranka kde je text a napisane co sa deje. Ja ti to strucne vysvetlim. RapidShare a ine upload servery si dali appulo.us do blacklistu a preto sa tam linky z appulo.us udrzia priblizne len 2 hodiny. To zapricinilo velke problemy a mnoho hier nejde stiahnut. Preto sa admin appulo.us rozhodol spravit "linkovy masaker". Vymaze vsetky nefunkcne linky a tym sa znizi pocet hier na appulo.us aj na polovicu. Dalej zakaze uploadservery ako rapidshare a pod.Ale mal by bezat uz dnes vecer alebo zajtra.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 1,3k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Cawes lidi :) Vim,ze se to sem moc nehodi.Ale chci si koupit iPhona 3G .A potreboval bych odpovedet na par mych otazek.Takze pls kdo by mel cas a hlavne naladu :D at si mi ozve na icq 274-247-620 Po icq je to lepsi,nez zaklaat zbytecny topic.Moc Vas prosim :) Dekuji

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Cawes lidi :) Vim,ze se to sem moc nehodi.Ale chci si koupit iPhona 3G .A potreboval bych odpovedet na par mych otazek.Takze pls kdo by mel cas a hlavne naladu :D at si mi ozve na icq 274-247-620 Po icq je to lepsi,nez zaklaat zbytecny topic.Moc Vas prosim :) Dekuji

forum.iphone.cz

předpokládam, že číst umíš... tam najdeš odpovědi na všechny tvé otázky ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

icq,,

potom uz jich moc neni ..takze jen koukej na hry...

napr.: cannon challenge, labyrinth, ...

jo jo dík moc a nevíš nahodou jak se jmenuje aplikace se kterou můžeš prohlížet dokumenty ( PDF ... ) a jde třeba rovnou v IP otevřít dokument v příloze ( mail )
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vždycky se mi líbilo listování u Ipodu/Iphonu , myslím ty obrázky alb , mužete mě pls říct jak se to dělá ?

-------------------------------------------------------------------------------------

Jen se ptám , IP mi dojde až ve středu nebo čtvrtek ......

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a ty obrázky alb , se nějak musí přidat , nebo to je automatický když tam hodím celý album ?

Dají se přidat v iTunes (vložíš cover/obrázek alba) a nebo v jinejch programech ... chvíli sem si s tim hrál a je to paráda :love::D

btw. někerý alba co stáhneš maj už třeba covery importovaný :D

EDIT: No cloud byl rychlejší no :dozey: :D xD

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dají se přidat v iTunes (vložíš cover/obrázek alba) a nebo v jinejch programech ... chvíli sem si s tim hrál a je to paráda :love::D

btw. někerý alba co stáhneš maj už třeba covery importovaný :D

EDIT: No cloud byl rychlejší no :dozey: :D xD

potom mě kdyžtak poradíš , kdybych si nevědel rady xD

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu