Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

iPhone FAQ - Jailbreak | IPA hry | aplikácie | odkazy


myschoo

Recommended Posts

  • Odpovědi 1,3k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Mám dotaz zde: 8. Spustite ju a nainštalujte si programy podľa potreby. Musíte byť pripojený k internetu. Neodporúča sa inštalovať aj Cydiu aj Icy naraz. To jako musím mít wifi a připojit se s Iphonem na net? nebo stačí mít na kompu net. Jestli jo nejde to udělat jinak?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chci se zeptat, mám iPoda 3G 8GB, aktuální ofiko fw. Pokud provedu jb dle blackraina, lze to v případě havárky restorovat do originálu? Nebo všobecně, lze to tím jb nějak nenávratně poslat do kytek?

Nám vypadnul proud, když jsem dělal JB u iTouche 1G a celej firmware byl v háji :D vůbec nereagoval, prostě nic ... Nahodil jsem DFU Mode, udělal Restore a všechno v pohodě ;)

//EDIT: omlouvám se :oops: nějak mě zmátly záložky :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dík za odpověď, ten BlackRa1n jde tedy na g1,g2 i g3?

Přešel jsem z PSP na Ipod a vůbec o tom nevím nic.Díky moc.

Ještě kdyžtak tady http://console-forum.net/showthread.php?t=69338

běží to na iPodech Touch 1G/2G/3G a iPhonech 2G/3G/3GS ... Prostě tobě to pujde :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chci se zeptat, mám iPoda 3G 8GB, aktuální ofiko fw. Pokud provedu jb dle blackraina, lze to v případě havárky restorovat do originálu? Nebo všobecně, lze to tím jb nějak nenávratně poslat do kytek?

Jde. Vždycky, i když to posereš ti zbyde DFU... Takže nejde poslat do kytek :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ahoj mam mensí problem mam iphone 3gs 16gb s firmwarem 3.1.2 nainstaloval jsem na nej jaibbreak 3.1.2 a po vypnuti a znova zapnutí mi tam naskočí ta ikonka itunes s tim bílym usbečkem jako kdyby byl porad v tom reconvery modu bo co a nejde stim nic delat poradí te nekdo zkusení prosím za credits diky vsem:cry:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

restore si skúšal ?

ano zkousel ale po kazdem jb pak po restartu nabjehne jen ta ikonka itunes a usb na displayi , jb probehne naprosto v poradku nainstaluji cydii a pak nejakou hru a vse funguje ale kdyz ho vypnu a znovu zapnu tak zas nabehne to itunes + usb a musím delat restore :cry:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ahoj kluci tak porad mi to nejde jb je ok nahravam aplikace a hry vse funguje ale kdyz vypnu a zapnu tel tak mi tam porad nabíha ikonka itunes s tim bílym usbečkem ,zkousel jsem jb na jinem počítaci a vse probehlo hladce nainstaloval jsem cydii a pak hry a aplikace vse ok ale zase po vypnuti a zapnuti jen ta ikonka s usb uz si nevym rady jak dal pokracovat uvítam jakoukoliv pomoc a dekuji vsem :cry:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zkus nám popsat co nejdetailněji krok po kroku co děláš. (A má prý třeba i vliv to že blackra1n není na C:\ ale na D:\, takže fakt všechno...)

1. stahnu si blackra1n - jailbreak FW 3.1.2 na disk c:/

2.pripojim iphone 3gs 16gb do usb a počkam az se načte ovladač

3.spustím blackra1n vyjedemi tabulka make it ra1n pak entering recovery a pak done, wait for reboot

4.na ip se zobrazi ten kluk stim iphonem a pochvilce najede do normalu ,vyhleda signal , nainstaluji cydii a pak AppSync for OS 3.1

5.nainstaluji si tam hry kolik chci a take app vse je ok .

6.vypnu telefon a zase zapnu a po zapnuti se mi prepne sam do dfu nebo jak se tomu rika (ikonka itunes s tim bílym usb)

uz nevim co mam s tim delat zkousel jsem restore atd.. porad stejny :cry:

telefon je koupení od českého operatora O2

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu