Jump to content

jura555

Members
 • Content Count

  463
 • Joined

 • Last visited

 • Feedback

  100%

About jura555

 • Rank
  Member
 • Birthday 01/12/1990

Informace

 • Home
  hmm
 1. Jenže iPhone v USA stojí stejně jako v ČR. Za 5 a půl ho máš se smlouvou, tudíž blokovaný. Nebo jinak, neblokovaný na AT&T. Takže hemzičky že iPhone stojí v usa pět a půl je polopravda a zavádějící informace. Taky bych mohl napsat, že mám iPhone se smlouvou u T-mobile, za 2 litry a je neblokovaný, ale že je neblokovaný JEN na t-mobile už napsat nemusím. Tudíž nelžu, ale ani neříkám uplnou pravdu.
 2. Proč by někdo sakra prodával 5s 64 gb za 11 tisíc? To je blbost jak řemen. To je jak bych koupil v USA nějaké BMW za 5 milionů a tady ho prodal za 1. Že by byl tak dobrosrdečný? To těžko. I blokované iPhony jsou dražší, než tenhle udajně neblokovaný. A k té záruce. iPhony mají mezinárodní záruku. Můžeš americkej iPhone vyreklamovat tady v česku. Tomuhle nevěřím ani tu fotku. Kup si radši novej v prodejně. Lepší utratit více za něco, než dát 11 za nic ;)
 3. Zdravím, mám takový problém. Koupil jsem si Genius SW-HF 5.1 4600 reproduktory, a ať pustím cokoliv ve windows, nejde mi subwoofer. Ale jakmile pustím něco přes mozillu, na youtube třeba, tak funguje bezvadně. Když dám ve win. test zvuků, tak funguje taky vše, zadní, přední, basák, čelní... Ale v přehrávačí, žádném, ani ve hře, to prostě neduní, a to i když mám hru nastavenou na 5.1. Co s tím? Fakt už nevím...
 4. To neví nikdo, a až to bude, tak se to dozvíš.
 5. Radši to udělej sám, nebo se může stát že si tě poldi najdou a pak už budeš v pr... :)
 6. Nejde, a je to na smlouvu s operátorem. Musel by sis koupit iPhone bez smlouvy a to by tě vyšlo cca stejně jako tady :)
 7. Restore bez obnovy, když nepomůže, tak reklamace.
 8. Nejspíš se ti flexík přilepil k lepidlu mezi sklem a rámečkem. To se mi taky už stalo. Nebo je to prostě kratší = reklamace.
 9. Zdní kryt myslím celé tohle http://www.mobil-partner.cz/img/p/3294-4309-thickbox.jpg
 10. Zdravím, mám samsung galaxy s2 a projel se po betonu, ze střibra kolem foťáku je kaše. Tel. je ještě půl roku v záruce, když vyměním zadní kryt, příjdu tím o záruku? Jsou tam nějaké plomby?
 11. Zdravím, nevíte někdo jak je to s češtinou na tudle hru? Mám originál Steam verzi. Zkoušel jsem rúzné echtlemechtle, ale nic nemakalo. Taxe ptám, jestli někomu šlo to počeštit, a tak.. Odsud jsem to zkoušel - http://max.being.cz/?page=cz
 12. Zdravím. Používám firefox a měl jsem otevřených cca 400 oken s většinou celkem důležitýma věcma. Rok mi to drželo, a dneska po pádu ff se mi všechny okna zavřely. Je nějaká možnost, jak je zase obnovit?
 13. Reinstaluj GFWL. Nebo udělej update, mělo by to pomoct.
 14. Nemáš nainstalovaný program "Internet Download Manager" ? Tohle mi dělalo, když jsem to měl v pc.
 15. jura555

  iPhone 5

  Ty fotky se mi nezdají, na Apple je to moc asymetrické.
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use. Privacy Policy