Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

iPhone FAQ - Jailbreak | IPA hry | aplikácie | odkazy


myschoo

Recommended Posts

  • Odpovědi 1,3k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Zdravím,

snad dvakrát jsem jailbreak-nul svůj Ipod Touch 3G 8GB, ale nyní si už za boha nemůžu vzpomenout jak jsem přesně postupoval.

Tak jsem se kouknul tady na návod ale když udělám vše podle návodu i tak výsledek v nedohlednu.

Tu aplikaci na jailbreak ipodu jsem si již stáhl dal jsem "MAKE iT RAIN", a .. vyskočí (asi za 10 s.) tabulka ...DONE..

Ale obrazovka mého ipodu stále svítí černě a nikde nic. Odpojím nic. Musím vypnout a zapnout. Když se pokusím znovu stále se mi to nedaří...

Prosím o radu...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím,

snad dvakrát jsem jailbreak-nul svůj Ipod Touch 3G 8GB, ale nyní si už za boha nemůžu vzpomenout jak jsem přesně postupoval.

Tak jsem se kouknul tady na návod ale když udělám vše podle návodu i tak výsledek v nedohlednu.

Tu aplikaci na jailbreak ipodu jsem si již stáhl dal jsem "MAKE iT RAIN", a .. vyskočí (asi za 10 s.) tabulka ...DONE..

Ale obrazovka mého ipodu stále svítí černě a nikde nic. Odpojím nic. Musím vypnout a zapnout. Když se pokusím znovu stále se mi to nedaří...

Prosím o radu...

Pokud sis stahl FW 3.1.3, tak mas smulu, protoze iTouch 3G obsahuje novej bootROM.

Pokud ne, muzes zkusit JB pres redsn0w.. (http://www.iclarified.com/entry/index.php?enid=7449 )

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Panstvo, další hloupý dotaz - udělal jsem si JB a po JB mi nefunguje wifi. Najde mi to mou wifi síť, ale když zadám heslo, tak se mi to prostě nepřipojí. Mám iT 8GB 2G. Zkoušel jsem resetovat nastavení sítě a vypnutí do toho (na netu je, že to dočasně pomůže), ale nepomohlo mi to. Má někdo nějaký nápad prosím?

edit: Mimochodem zkusil jsem restore na 3.1.2 a wifi nefunguje ani bez JB. Čím to? Nemá někdo nějaké rady?

edit2: zkoušel jsem update na 3.1.3 a udělal JB přes redsnow - cydia je v iT, ale aplikace stále nejdou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

vrana.p > Presne jak odkazuje Kenny, ale tobe na iTouchi 3G nepujde.. ;)

Na novy bootROMy nejde zatim zadnej JB (3.1.3) a ani se nevi, ze na nem nekdo pracuje..

endhalf > Zkus Push Fix, ale nejsem si jistej ze by to pomohlo, kdyz to nejde ani bez JB. Nemuzes mit v haji wifi prijimac?

Edit: Nojo sry.. Ja u toho nepremyslel. :lol:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Galaxy: Jak jsem tam měl dostat push fix bez wifi? ;) Ten se instaluje z Cydie, pokud vím a vymazání nastavení nefungovalo.

Každopádně problém vyřešen, stačilo vypnout heslo u wifi - ipod prostě nebral desetimístné WEP heslo. Pak už jsem nainstaloval cydii, appsync a hotovo

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Cus lidi , nejak se mi nechce prochazet vsech 80 stran tohoto tematu , tak me prosim neukamenujte. Ale potreboval bych vedet jeslty je mozne udelat jailbreak vsech ipodu nebo jen nekterych. Chci si koupit novy ipod 3G primo s apple shopu v brne tak abych neudelal chybu , diky za radu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hosi tak som to tak pochopil ze ak nemam datovi tarif tak mi je iphone jailbreak nanic? pretoze musim tahat nieco cez cyndiu aby som sa mohol hrat hry a musim tahat nieco free a to nainstalovat aby som sa mohol hrat cracky a vlastne ked nainstalujem itunes tak sa mi hned updatne mob z 3,1,2 na 3.1.3 a som aj tak v prdeli?

som zaciatocnik a mam ifon 3gs 3,1,2 no vobec ani podla navoda netusim co presne mam robit a ako mozem bez itunes dostat do mobilu hry...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hosi tak som to tak pochopil ze ak nemam datovi tarif tak mi je iphone jailbreak nanic? pretoze musim tahat nieco cez cyndiu aby som sa mohol hrat hry a musim tahat nieco free a to nainstalovat aby som sa mohol hrat cracky a vlastne ked nainstalujem itunes tak sa mi hned updatne mob z 3,1,2 na 3.1.3 a som aj tak v prdeli?

som zaciatocnik a mam ifon 3gs 3,1,2 no vobec ani podla navoda netusim co presne mam robit a ako mozem bez itunes dostat do mobilu hry...

Po každym připojení iP k iTunes se tě to zeptá jestli chceš udělat update na 3.1.3 ... klidně to můžeš odmítnout, takže s iTunes klidně pracuj. Hry tam dostaneš když klikneš na File -> add file to library -> vybereš hru s koncovkou *.ipa -> potvrdíš a klikneš na sync. Doufám, že máš Appsync 3.0 z cydie a jedno free aplikaci ze Storu (+ jailbreak) ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ma vobec vyznam skusat JB na iphone 3gs vyrobenom minuli tyzden?

totizto tak novy som ho dnes kupil a podla vsetkeho je vyrobeny v roku 2010 v 11. tyzden to jest minuly tyzden..

este ho mam zabaleny tak sa pytam ci ho mam pustit dalej alebo skusit JB? alebo je to uplne zbytocne?

telefon je ale neblokovany a teda funguje na vsetkych operatorov..

mam ho este nevybaleny z krabice a mam dilemu: rozbalit a skusat JB alebo zabaleny vyhodne predat...

poradte prosim prosim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu