Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

iPhone FAQ - Jailbreak | IPA hry | aplikácie | odkazy


myschoo

Recommended Posts

Mel sem namysli fw napr. 2.0.1 nebo 2.1

Pravdepodobne si neudelal kroky po Jailbreaku.

Co se tyce registrace na appstoru tak tam neni potreba kreditni karta staci si vybrat jednu free aplikaci v iTunes/iTunes store napr. AIM a na ni proved registraci budes tam mit na vyber NONE - nemam platebni kartu :)

no spravil som vsetko co si mi napisal ale aj tak ked stiahnem hru z appShare dam ju instalovat nainstaluje mi ju na konci vypise >DONE potom idem spat na plochu hra je nainstalovana ale ked ju chcem otvorit tam vypise ze aplikacia . . . sa neda otvorit. ja mam taky pocit ze to stahuje zozipovane a on to nevie rozbalit co mam plz robit?uz sa stym hram od 13 00 dakujem

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 1,3k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

no mne vypise iba "aplikacia ....hra... sa neda otvorit" cim to bude mam installous aj appShare a stahujem napr z rapidshare dam download a potom cez intsallous instalovat tvari sa to ze to mam nainstalovane aj ikonku mam danej hry ale stale vypisuje ze ze sa to neda otvorit.co k tomu potrebujem aby to slo nieco co mi to roybali alebo este nejaku inu aplikaciu?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Prosimte udelej toto :

5. Zazálohujte si zložku: System/Library/PrivateFrameworks/MobileInstallation.framework

6. Stiahnite a rozbalte 2.1.MI.patched.zip (281.0 KB) z prílohy.

7. Súbor MobileInstallation nakopírujte do zložky MobileInstallation.framework a nechajte prepísať.

8. Zazálohujte a následne zmažte súbor /private/var/mobile/Library/Caches/com.apple.mobile.installation.plist z iPhone.

9. Reštartujte iPhone. Ak ste postupovali správne, uvidíte Cydiu, Installer a mali by Vám fungovať cracknuté aplikácie s Apple Store.

Stahni si jednu free aplikaci z appstore ! a musi ti to fachat !

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

chces jenom free ? bez moznosti kupovani ?
No idealne bych chtel i kupovat, ale moje VISA Elektron (se kterou normalne kupuju i US Store na PS3) se jim nelibi:-( A bez platne karty mi to ani nedokonci registraci abych mohl alespon stahnout neco free:-(

EDIT: Tak free uz jsem zaregistroval - prehledl jsem radu vyse;-) Ted jeste proc to nechce tu mou kartu?:-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj pomohli by jste me nekdo s gpSPhone?

Stahl jsem to do iPhona...Stahl jsem par her s koncovkou .gba...

Mam verzi 2.1 a nahral je do var/mobile/media/ROMs/GBA....

Spustim aplikaci, dam Continue, vyberu hru, Start New Game, naskoci obrazovka s tlacitky a nic se nedeje...Nahore je neco napsanyho ale blbe se to cte:

''Sorry, but ipSP requiras a Gameboy Advance'' a jeste neco jako ''You have incorrect iIOS image''.

Zkousel sem uz 3hry a ani jedna nefunguje :(

Help pls...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ty hry pres itunes mi nejdou, pise mi to chybu,ale nevadi mi to, protoze mi to jde aspon jinak.

potrebuju vedet : jak mam udelat aby se iphone zobrazil jako uplne poprvy pripojenej ?

smazal jsem back upy,resetnul,ale porad kdyz to pripojim jsem Dave's iphone jako predtim.Doufam ze nemusim odistalovavat itunes. thanks

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nazdar nevite proc me tak hrozne padaji hry a aplikace?Aplikace na cteni knih me jela v pohode obcas spadla ale ted uz nejde ani otevrit.To stejny s nejakyma hrama ty hned taky padaji nebo se seknou...Mam asi 2strany aplikaci a her tak jestli to neni tim ze jich mam tolik...Neporadite prosim?

Ps: Pisu z iPhona tak za chyby sry jestli jsou :)

Diky moc...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu