Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

iPhone FAQ - Jailbreak | IPA hry | aplikácie | odkazy


myschoo

Recommended Posts

  • Odpovědi 1,3k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Nejnovejsi QuickPwn 2.2.5-2 !

http://www.edisk.cz/stahni/73978/QuickPwn-225-2.zip_15.45MB.html

Pokud mate iPhone 3G, nedelejte nic bez pouziti PwnageTool!!

Update iPod Touch 1G - updatujte pomoci iTunes a spustte QuickPwn

iPod 2G - na vyvoji redsn0w se pracuje.

Update iPhone 2G (first generation) - updatujte/restornete firmware pomoci iTunes a spustte QuickPwn.

iPhone 3G radeji vubec neupdatujte, pokud chcete mit jeste moznost budouciho JB..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ted jailbreakuju a porad tam je uploading exploit bootloader.....se to nejak seklo...co mam delat?

EDiT: vypnul jsem quickPWN, POWER + HOME, po chvili se to zaplo.....jdu to udelat znova, ted uz snad bezproblémově

EDiT2: tak zase, se*u na to, da se nejak vratit na 2,2?

EDiT3: hm super, tak jsem zkejsnul na oficialnim FW :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud das shift+restore a vyberes ten firmware, co jsem daval na edisk asi o stranku zpet, tak by se mel premazat kompletne firmware, pokud das restore bez shiftu, tak to bude jen nastaveni..

Jen doufej, ze v tom novem firmware nebyla nejaka ochrana proti downgrade, respektive nevim, zda to takto lze downgradovat, ale melo by jit.. teoreticky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mam dotaz,

mam na sto pro Jailbreaknuty iPhone 2G, pac tam mam Cydiu a Installer a dou mi z nich pomoci wifiny stahovat apklikace-:cheesygrin:

:cry:-ale pres iTunes mi nejde aplikace/hra xxx.IPA nahrat...hodi mi to chybu

...because it could not be verified.
...a authorizovat PC nemuzu pac nemam apple ani aol ucet...:roll:

spravi tu chybu mobile instalation?- :blink:nema nahodou povolit vse na nainstalovani?:?

uz si nevim rady-prolez sem hodne for...i tech amikovskych ale nic konkretniho sem nenasel...jen neco o ty mobile instalation...ale nwm

-uvitam kazdy info-treba co to ta mobile instalation je nebo jak poznam ze uz ji treba mam(iPhone puvodne nebyl muj-JB uz tam byl)

-poslu kline kredity za vyreseni

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

čus kde seženu ten mipatch ? na Cydii v ipodu najdu jenom pro verzi 2:2:1 a já mám 2:2

Hod tam tu verzi pro 2.2.1 .. tim lepe, melo by se to pak tvarit, ze mas fw 2.2.1 a pokud aplikace vyzaduji fw 2.2.1, pujdou take nainstalovat (zadne takove ale jeste nejsou).

musis pridat source cydia.hackulo.us a pak to tam najdeš

btw. anonym: nasel jsem ten patch na safari, je na cydii pod zalozkou networking

Mno patch.. jestli myslis ten download plugin, tak ten uz mi jede take, ale stahuje "jen" rary, exe atp.. Ja bych potreboval, aby umel stahovat i ipa.. Nicmene uz jsem na to asi prisel jak to provedu - proste jen zmenim hlavicku, takze si to bude myslet, ze stahuje mptrojku, ale bude to ipa.. Alespon doufam, ze se to ridi hlavickou a ne priponou, to by se pak jeste muselo prejmenovavat v ipodu a to uz by bylo moc otravne..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Prejmenovat to muzes i v Terminalu v iPodu btw ;-) Stahnout se da pres Cydii...

Pokud se to stahlo jako .php, tak to je super, dobra zprava, to pak pujde ten muj/Tommyho plan udelat server, kde budou ke stazeni gamesy primo ipodu, bez potreby PCcka a instalace pres iTunes :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja v Cydii ten miPatch nenasel :cry::cry::cry:> zadal sem mi - a tam nic > zadal sem miP - nic zkousel sem vsechno mozny... Wi-Finu zatim doma nemam ale vim kde je zdarma atd...obcas se tam dostanu nebo tam muzu zajit...:?

nikde nic sem nenasel :cry: ...ani v zalozkach> system atd. nic-vite nekdo cim to muze byt? nebo jestli je jina moznost jak to do iPhonu nahrat?:blink:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu