Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

iPhone FAQ - Jailbreak | IPA hry | aplikácie | odkazy


myschoo

Recommended Posts

  • Odpovědi 1,3k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

mužete mě pls doporučit nějaký užitečný apps ? díky ,.............

Fizz Weather - O hodně lepší aplikace na počasí

LockDown (z Cydie) Umožni zaheslovat apps jak systemovi tak hry apod, konečně se mi nikdo nehrabe v nastaveni :D

Cycorder tky cidia umozni nahravat videa

je jich plno, ale nevzpomenu si na názvy :D ale urcite pro me dulezitej anglicko ceskej a CJ AJ slovnik, je jich vic... :)

Akdyby si chtel hry, tak Asphalt4, Labirinth, Snowballruner a tower blox... :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mno tak jestli je mas v iTunes, tak muzes pravym klikem nechat zobrazit primo .ipa soubor. Hod ho nekam na net, anebo do slozky /var/mobile/donwloads (ale s tou si prave nejsem jisty - proste ta, kam stahuje Installous) a pak to pres Installous nainstaluj a melo by to jet.

Nebo to zkus rozbalit a normalne rucne to tam pres sftp placnout.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravim, ma mi prijit tento Iphone:

http://www.aukro.cz/item558503620_iphone_8gb.html

Bohuzel jsou Iphony pro me nova vesnice v kterych se jeste nevyznam.

Zkousel sem cist par navodu, ale zatim to moc nechapu.

Majitel mi psal ze je tam nastaveni jako v nove zakoupenem Iphonu, nejnovejsi sw (coz se muzete dozvedet v aukci).

A me jde o hlavne o to abych tam mohl stahovat hry a aplikace stazene filmecky z internetu, poustet filmecky, poustet hudbu.

Ale jako ze si to stahnu pres PC a pak to tam hodim. Takze logicky Iphone musi byt nejak crackly, unlockly, jail breakry ci co, jak je tomu u PSP, aby tam fungovaly.

Takze je tu k nalezeni nejaky navod, podle ktereho to lze vsechno "jednoduse" udelat ?

Popripade mi napiste co vsechno (ve zkratkach) musim udelat, aby mi to behalo.

Nechce se mi za to davat nejakemu manikovi 500Kč, pokud nemusim zase delat nejake operace s baterii (jako v PSP), tak to snad zvladnu.

Doufam ze to je neco tak lehkeho jako aktualizace cfw v PSP na novejsi, popripade snizeni verze cfw.

A pak me taky zajima, jak lze v Iphone udelat, aby sem nemel aktivni normalni internet, ale pojedu jen pres wi-fi, kdyz budu neco potrebovat na netu ?

Sem slysel, ze to jinak furt stahuje nejaky zbytecnosti ci aktualizace.

Odpovezte mi jako zacatecnikovi, dekuji

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No filmecky a hudba ti samozrejme pujde normalne a tu tam nakopirujes pres iTunes. Na hry a aplikace je třeba tkzvn. JailBreak návod na jeho vytvoření najdeš hned na první stráce tohoto topicu. Dále pak seznámím tě s tím jaký druh ti přijde přijde ti iPhone starší generace oproti současným co se prodávají u operátorů. Rozdíl je v tom ze tkzvn 3G(ten co se prodavá u operátorů) má GPS a podporuje síť 3G. A 3G má jinou zadní stranu. JB je banální záležitost a je to hotové cca za 10min možná i méně pokud by byl nějaký problém stačí napsat na 286933229. GL & HF

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ok, ok, fakt diky moc, za pomoc.

S tim ze nemam Iphone 3G, ale prvni generaci, tak me to v nicem neomezuje ne?

A na Iphone 1G nejde nejak rozjet GPS navigace (sem slysel neco o nove vytvareny offline navigaci) ?

No a ta 3G sit to snad neni treba, nebo v cem je lepsi ?

Ted koukam na ten navod, je tam "iPhone 3G FW 2.1", takze doufam ze to jede i na Iphone prvni generace. Jo a pokud v tom Ipohne budu mit oficialni jeste novejsi firmware (tusim ze je jeste 2.2, nebo se mylim?), tak to taky normalne pujde podle toho navodu (aha, asi pouziju ten podtim :D )?

Prosim, jeste mi odpovezte s tim internetem jak jsem psal nize.

Pokud bude nejaky problem, tak se ozvu, diky.

Stejnak ho tu mam nejdriv az v patek.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Navodu pro 1. generaci najdes na googlu 3 zadnice.

Pokud ani nevis pomalu, co to iPhone je, tak ti to muze bejt vazne jedno, ze existuje nejake 3G. GPS asi tezko zprovoznis, zadnou externi to nebere a interni nema.

Neni problem vypnout pres jiste aplikace napr. GPRS/EDGE, aby jsi se mohl pripojovat jen pres WiFi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ok, uz jsem nasel dost strucny a pekny navod i na prvni generace.:

http://www.iphone.cables.cz/viewtopic.php?f=96&t=9920

(pravdepodobne se pote odstrani i cestina, kdyz se vytvori i novy mobil, tak sem si radsi zvolil navod i s cestinou)

Jen me zajima, co kdyz tam budu mit v mem Iphonu 2.2 verzi, bude v tomto navodu pak nejaky rozdil?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu