Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

iPhone FAQ - Jailbreak | IPA hry | aplikácie | odkazy


myschoo

Recommended Posts

  • Odpovědi 1,3k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Cau, mam mensi problem s Iphonem. Najednou mi zacinaji prestavat fungovat hry a aplikace v Iphone.

Treba aplikace fring, icq ci translator, atd... kdyz zapnu tak se objevi uvodni logo a blik a uz je to zas zpet v hlavnim menu, takze se mi aplikace nikdy nespusti. Driv sly spustit v pohode.

Uz sem to objevil asi u deseti (aplikace a hry mi zabiraji dohromady asi 4GB, takze nemam ozkouseno u kterych to jeste dalsich dela, ale nektere narocne hry jdou zatim v pohode).

Mam je rozdeleny ve slozkach pomoci aplikace categories tusim.

Nevite nekdo cim to muze byt?

Zkousel jsem restart Iphone, ale porad to same.

Az se dostanu na svuj PC, tak je tam zkusim nahrat znovu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vypada to luxusne, jediny co me stve ze nejdou ty sluchatka vymenit za jiny (i kdyz se bude prodavat specialni prislusenstvi) a pak taky cena.

Uz by taky konecne mely rozsirit sluchatka treba pres BT, takhle mit furt po tele draty je uz minulost.

Prosim odpovezte mi na muj dotaz vyse...Thx

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, zajima me jaky je rozdil mezi Iphone 1G a Iphone 2G.

Jestli se to vubec takto rozdeluje a jestli vubec existuji typy takto dvou zarizeni, krome 3G.

A ceny ?

Diky

jak takto dvou typu, krom 3G?

jsou jen dva typy. iPhone a iPhone 3G. 3Gecko je plastove, ma 3G :lol: a ma GPS

viz. http://www.everyipod.com/iphone-faq/differences-between-the-original-iphone-and-iphone-3g.html

Jinak souhlas se sluchatkama po BT. Take bych uvital, kdyby se pomalu ale jiste zacalo prechazet na bezdrat. Sice by kvalita evidentne klesla, bylo by treba vice nabijet, ale za ten luxus by to stalo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jsou jen dva typy. iPhone a iPhone 3G. 3Gecko je plastove

Jinak souhlas se sluchatkama po BT. Take bych uvital, kdyby se pomalu ale jiste zacalo prechazet na bezdrat. Sice by kvalita evidentne klesla, bylo by treba vice nabijet, ale za ten luxus by to stalo.

Jo diky za info, furt do me nekdo hucel ze je Iphone 1G, pak dokonce i 2G, tak i 3G.

No uz nejake takove sluchatka existuji, i kdyz nevim s jakym zarizeni by byli korektni.

Byla by to pohoda, hodit si malou krabicku do kapsy, zadny draty, zasadit malej ci vetsi "spuntek" do ucha a poslouchat.

No tak kvalita by se odvijela asi od vzdalenosti obou zarizeni a baterii, no dneska uz lidi vymysli vsechno, kdyz chtej.

Skvely vyber a info takovychto sluchatek je zde:

http://www.novinky.cz/internet-a-pc/mobil/150657-hudba-bez-dratu-bluetooth-sluchatka-k-iphonu-a-dalsim-mobilum.html

Ono to asi nebude az takovy problem s temi bt sluchatkami, i pro Iphone uz dokonce existuji.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

aaa...mam problem...chcel som jailbreaknut iphone 2G podla navodu na http://www.iclarified.com/entry/index.php?enid=1880&laid=27 ...ale dostal som sa iba k restore a pyta odo mna nejaku konpatibilnu SIMKU ja mam O2 neviete co mam robit aby to slo? teraz mi nejde cely iphone iba tiesnove volania

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu