Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

iPhone FAQ - Jailbreak | IPA hry | aplikácie | odkazy


myschoo

Recommended Posts

  • Odpovědi 1,3k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Jak na JB iPodu touch FW 3.0

8073.png

1.Pokud máte starší verzi iTunes stáhněte a nainstalujte si 8.2 http://www.apple.com/itunes/download/

2.Pokud máte na iPodu starší verzi FW updatujte na 3.0 http://digiex.net/misc/1675-iphone-ipod-touch-3-0-final-firmware-download-iphone1-2_3-0_7a341_restore-ipsw.html

3.Stáhněte si redsn0w http://rapidshare.com/files/246588466/redsn0w-win_0.7.1.zip a rozbalte

4.Do rozbalené složky redsn0w přesuňte stažený FW 3.0

5.Uveďte váš iPod do DFU módu - 5 sekund držte tlačítko home poté 10 sekund držte tlačítko power home stále držte než počítač detekuje iPod v DFU módu , iTunes ho detekuje to ignorujte

6.Ve složce redsn0w přetáhněte FW 3.0 na soubor redsn0w.exe

7.Otevře se vám redsn0w tam pokračujte takto ->

16373.png

Klikněte na "Browse" a vyberte FW 3.0

16374.png

Cydiu nechte vyplněnou a pokračujte tlačítkem "next"

8.Dále už redsn0w udělá všechno sám

Doufám že to podle tohoto návodu pochopí každý :) jednodušeji už to nešlo

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pls poradte co delam spatne, projedu cely program pro jb ale po dobehnuti do faze done a ja kliknu na finish stale na iphonu sviti downloading jailgbreak data... po nejake dobe se iphone vypne ale po zapnuti neobsahuje cydii (ano v programu zaskrtnuta byla)

EDIT: problém vyřešen, měl jsem i stažený a naistalovany oficialni fw 3.0 ale spise byl problem v programu, pouzival jsem redsn0w-win_0.7.1 a potom jsem stahl verzi redsn0w-win_0.7.2 a uz bylo po problemu. Kazdopadne diky za napady.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pls poradte co delam spatne, projedu cely program pro jb ale po dobehnuti do faze done a ja kliknu na finish stale na iphonu sviti downloading jailgbreak data... po nejake dobe se iphone vypne ale po zapnuti neobsahuje cydii (ano v programu zaskrtnuta byla)

No něco podobnýho se mi stalo taky. Já kretén jsem nepochopil, že si mám nahrát normální legální OS 3.0 a pak až jailbrakeovat (myslel jsem, že je to jako u 2.2.1). Takže si odněkud z torrentu (pokud jsi ipoďák) nebo z iTunes (jestli jsi iphoňák nebo máš rád Apple) stáhni a nainti ten fw a až pak jailbrakeuj.

A pak by nakonec jailbrakeovaní by se ti měl na iPřístroji objevit ananas a nějaká lišta která ti doběhne pak se to restartuje a je to.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nastavení -> WiFi ... tam si najdes tu svoji

Aby si zamezil pripojovani GPRS, EDGE nebo 3G (placene operatorovi) , jdi od nastavení -> obecné -> síť -> Mobilní datová síť -> APN a smaž internet (je to tam napsané)

Je zvláštní, že já od 3.0 tuto možnost nemám. Jedině to můžu vypnout přes BossPrefs, jinak bych se furt připojoval na EDGE.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu