Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

iPhone FAQ - Jailbreak | IPA hry | aplikácie | odkazy


myschoo

Recommended Posts

  • Odpovědi 1,3k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Jop, ted jsem koukal na videicko o 3G S a malem jsem puknul.. fotak jako fakt luxusni, ten autofokus bych fakt chtel, btw iPhone jeste fyzicky nemam, jsem v zahranici a rodice ho maj pro mne doma, ale u tech map, jak to najde vasi polohu, tak je tam taky ten naznacenej smer pohledu? Mam 3G.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A je na Cydii nejakej kompas?? Ono to neni zas tak spatny, samozrejme ze to v mape asi nepujde. btw, zante dockflow?? Doporucuju, dyztak muzu udelat tutorial, ale je to normal aplikace z Cydie. Staci mit 5 iconsdock a pak dockflow. Vypada to paradne!

ispaziodockflow2.png

neni to muj screen

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nj diky, a nejaky screeny nebo neco bys prosim nemohl udelat?? Vis, mam to pro kamosku, JB ji budu asi vysvetlovat i tak dost dlouho a to jsem si ho jeste ani sam nedelal. Komunukuju s ni pres FB, je v Ekvadoru takze nejaky videicko bych mooooc ocenil. Prosiiim. btw, funguje na vsech operatorech a SIMka je celou dobu v mobilu?? THX Mortus.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Prosim vas' date=' je tady nekde navod na SIM unlock na iP s fw 3.0?? Prvni krok je JB a pak aplikace. Na 2.1 nebo jak, to byla yellowsn0w a na 3.0??[/quote']

2G: http://www.iclarified.com/entry/index.php?enid=4302

3G: http://www.iclarified.com/entry/index.php?enid=4253

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no jasnyy... :D to pletu.

EDIT! Pls, s tatkou mame u Vodafone nejakou vyhodnou smlouvu uz asi 3 roky a ted od nich mam iP. Nikdy jsem na mobilu nepouzival internet a ani ted mi tatka neaktivoval zadnej internetovej pausal, tak me zajima, jak to chodi, jestli budu nejak omezenej, kolik to bez pausalu stoji a jestli se da zaktivovat k jakemukoliv tarifu a kolik treba stoji? Ma nekdo iP u Vodafone?? btw, nejedu na kredit, mam pausal, jen neni na net. DIIIIIIKY

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jestli chces k iphonu net tak doporucuji pripojeni na stalo stoji to 650,-mesicne (325,- na pul roku kdyz si to aktivujes do 13.9) omezeni neni jen po stazeni 3GB se ti snizi rychlost

melo by to jit ke vsem tarifum

ale jestli to chces bez pausalu tak u VF maji net na den a to stoji 17kc funguje to tak ze treba od 9hod rano do 9hod rano mas net plati se to jednorazove a po tech 24hod uz zase net nemas...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám problém...už z toho magořím xD Jak se vkládají free aplikace které stáhnu v itunes?

Určitě tu je nějaký návod ale já nic nemůžu najít. Mám iphone první den.

Děkuji za rady:)

Stáhneš v iTunes (musíš mít účet, návod jak ho vytvořit je tady na foru) Jakoukoliv freeaplikaci a pak

Bez_nazvu.jpg

Pokud se ti nezobrazí záložka Apliccations, budeš muset updatovat Firmware (to pomohlo mě :))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu