Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

iPhone FAQ - Jailbreak | IPA hry | aplikácie | odkazy


myschoo

Recommended Posts

Ano díky. První problém vyřešen :)

A ted druhý :D

S Jailbreakem.

Nemůžu najít FW 3.0 *.ipsw. První obrázek.

Prosím pomoc :)

Nevím přes co ten Jailbreak děláš a jakou máš generaci iPodu, trošku to upřesni. A co s tim prvni obrázkem? Nejlíp udělej screenshot

Popřípadě link na návod podle kterýho to děláš

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 1,3k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

mám iphone 3g 8gb

Takže JB si udělej podle tohohle návodu

http://www.mujiphone.com/2009/06/30/jak-na-jailbreak-iphonu-u-os-30-navod/

Už sis přes iTunes stáhla FW 3.0 ?

Pokud ho nemůžeš najít v tom adresáři, musíš si obrazit skryté soubory a složky, pak to najdeš.

Tento Počítač-> Uspořádat-> Možnosti složky a hledání-> Zobrazení-> Skryté soubory a složky nastavit na Zobrazovat skryté soubory a složky-> OK

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak tohle už taky mám:)

A ted vkládání her a aplikací. To musím mít připojený iphone k internetu? Nebo to jde i nějak přes PC? O5 nemůžu najít návod:(

Jsem tu na iPodu, takze se predem omlouvam :) musis v iTunes nahore v levo vybrat file a add file to library nebo tak nejak :), najdes stahlou hru/aplikaci a pak uz to je jako s free app

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

vpodstate hej.... vela veci na iPhone (vratane Cydie) je zalozenych na pouzivani netu... Wifi, 3G, EDGE postaci...

neviem ako inak by si nainstalvoal ten appsync ak nie cez cydiu... samozrejme da sa to instalovat cez terminal rucne ale predpokladam ze nemas ani terminal lebo ten je tiez v cydii

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

majster Google, na ktoreho kazdy kasle mi vyplul:

Open Cydia > Manage > Sources > Edit

Add source "http://cydia.hackulo.us"

Section > Hackulo.us > "AppSync for OS3.0" > Read info

Install > done

samozrejme ze je to aj na prvej strane FAQ

3. Inštalácia cracknutého MobileInstallation:

Aby ste mohli hrať *.IPA hry, musíte si stiahnuť aplikáciu AppSync 3.0 z Cydie z repozitára http://cydia.hackulo.us.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mám ipod touch 2G, dost mě zlobí aplikace nikeplus, nefunguje me hlasová odezva, aby fungovala musím vždy provést restore a nastvit uplne nový ipod, chtěl bych provést jailbreak, ale nevím jestli tahle aplikace bude dál fungovat, a taky jestli jde po jailbreaku nastavit restore s tim že budu moci nastavit uplne nový jailbreak, pokud by me tahle aplikace zase nefungovala tak jak má. Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, reknu Vam, co jsem se svym iPhone udelal a rad bych, aby jste mi poradili, co jeste udelat.

Mam iP 3G, 3.0.1

Takze - JB, WinterBoard, s*it to je vse.. :D :(

Co mam doinstalovat dal? Nejaky zakladni veci, ktery se hodej?? Diky

EDIT: Dal mam AppSync 3.0, free app, na co je Installer?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co treba trochu cist.. :dozey:

Čo urobiť po Jailbreak?

Rozhodol som sa spísať pár užitočných apps, ktoré sa oplatí nainštalovať z Cydie po Jailbreaku:

1. Cycorder - umožní nahrávať videá, ktoré sa ukladajú vo vnútornej pamäti telefónu. Videá su prehrateľné v PC.

2. SBSettings - Užitočná utilitka na vypínanie/zapínanie Wi-Fi, SSH, EDGE, 3G atď. Program má funkcie Reboot, Respring + Poof = skrytie nechcených ikoniek na ploche.

3. openSSH - SSH, aby ste mohli pristupovať do iPhone cez Wi-Fi.

4. Insomnia - Nechá zapnuté Wi-Fi aj keď sa zamkne klávesnica.

5. Categories - S touto aplikáciou si môžete rozčleniť ikony v springboard do zložiek.

6. MobileTerminal - Emulátor Terminálu. Občas sa hodí.

7. Installous - stiahnite a nainštalujte .ipa hry priamo z iPhone

8. MXTube - sťahujte videá z YouTube priamo do iPhone

9. Icy - Jednoduchšia alternatíva k Cydii

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sry ak sa to tu pisalo,ale je tu vela postov a nechce sa mi to medzitym hladat,ale mam otazku :P Mam IPhone fw 3.0.1,teraz si ho idem znova jailbreaknut ale pred tym sa chcem spytat ci dostanem do mobilu hry aj inym sposobom ako je ten cez cydiu,lebo ja doma este Wifi nemam :( a vsade co pozeram navody je len cez cydiu,alebo su to navody na 2.0

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu