Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

iPhone FAQ - Jailbreak | IPA hry | aplikácie | odkazy


myschoo

Recommended Posts

  • Odpovědi 1,3k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

no pouzijes JB a naistalujes AppSync pres Cydii tak muzes stahovat na http://appulo.us/appdb/ a tam sezenes snad uplne vsechno co vyslo na IPHONE a je to crackly, jenom to stahnes do PC a pretahnes do iTunes a ono se to nainstaluje... a nemusis nic platit.... a samozrejme pokud k nejakymu programu vyjde aktualizace tak za par hodin je tam taky vcetne cracku... jsou to tam primo odkazy na programy a hry s koncovkou IPA, ktery primo instalujes do iTunes (no spis pretahujes)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sry ak sa to tu pisalo,ale je tu vela postov a nechce sa mi to medzitym hladat,ale mam otazku :P Mam IPhone fw 3.0.1,teraz si ho idem znova jailbreaknut ale pred tym sa chcem spytat ci dostanem do mobilu hry aj inym sposobom ako je ten cez cydiu,lebo ja doma este Wifi nemam :( a vsade co pozeram navody je len cez cydiu,alebo su to navody na 2.0

takze asi nie ako vidim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pls help, nechci zakladat novy topic a mam problemy s icq aplikaci v iphonu, jednoduse mi stale pise, ze je spatne heslo nebo jmeno, ale je to hloupost, kdyz se treba pripojim pres meebo v prohlizeci, tak je to ok, netusite nekdo pls co s tim, aplikace byla tahana primo z itunes : /

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám menší problém, včéra jsem si nahrál do svého iPhone 3G 8GB FW 3.0.1 JB od redsn0w a nainstaloval cidii a icy a pk v cydii to chtělo nějaké update tk jsem potvrdil a pk se mi začal iPhone diwně sekat tk jsem dal znovu FW 3.0.1 a zasej JB ale bez instalaci cidie a icy. Dájí se ty aplikace nějak doinstalovat?? a newíte čím to mohlo být to sekání? a rychlé vybíjení baterie,si ce kámoš hrál, ale čerstvě nabitý iPhone a odpoledne klekl..:-(( díky za rady

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám tu takovou blbost, ale docela mě to štve. Asi před týdnem se mi udělal pod sklíčkem na displayi takovej jakoby mastnej flek o průměru asi 0,5 cm. Je tam vidět pod jakýmkoliv úhlem. No a dnes se mi udělal další. :( :D Nestalo se to někomu taky?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takze :) Moja mama si zobrala Iphone od T-Mobilu,v pohode som ho jailbreakol,ale asi po tyzdni bol problem s baterkou,tak ho dala reklamovat,po mesiaci ho vratili a povedali ze nic nezistili,ale dali novy softver 3.1 s ceskym jazykom.Ale co nechapem ze ked teraz dam jailbreak tak vsetko ide v pohode az do posledneho bodu kedy sa ma Iphone restartovat,vtedy proste nic nerobi,len je tam Downloading Jailbreak Data... a ani po pol hodine sa nic nezmeni,skusal som aj restore ale stale nic :( ..robil som to cez redsn0w

noo asi po 40 minutach sa resetol ale cydia tam nieje :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu