Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

iPhone FAQ - Jailbreak | IPA hry | aplikácie | odkazy


myschoo

Recommended Posts

Zdravim, vopred sa opsravedlnujem za hlupost, mam ip 3g 8gb, fw 3.1.2 jailbreak, ale zablakovala sa mi po nom sim, snazil som sa o simunlock ale na 3.1.2 asi nie je ked som to spravne pochopil. Dalej som ho chcel downgradednut na 3.0 ale nehravanie fw mi nedoslo dokonca ani raz, tak som isiel podla tohto navodu http://forum.iphone.cz/viewtopic.php?f=96&t=18302 presiel ramdisk, finish ale po restarte zase nabehlo len emergency call + usb do itunes, a napisalo ze zamknuta simkarta. V itunes mi ho najde na lavo ale na pravej strane pise len sim card is not support. Spravil som aj reset. Neviem co dalej. Dakujem za strpenie.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 1,3k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Zdravim, vopred sa opsravedlnujem za hlupost, mam ip 3g 8gb, fw 3.1.2 jailbreak, ale zablakovala sa mi po nom sim, snazil som sa o simunlock ale na 3.1.2 asi nie je ked som to spravne pochopil. Dalej som ho chcel downgradednut na 3.0 ale nehravanie fw mi nedoslo dokonca ani raz, tak som isiel podla tohto navodu http://forum.iphone.cz/viewtopic.php?f=96&t=18302 presiel ramdisk, finish ale po restarte zase nabehlo len emergency call + usb do itunes, a napisalo ze zamknuta simkarta. V itunes mi ho najde na lavo ale na pravej strane pise len sim card is not support. Spravil som aj reset. Neviem co dalej. Dakujem za strpenie.

takze kdyz budu davat do iphonu ten jailbreak tak se mi muze zablokovat sim karta joo.....a budu po sim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Povod telefonu neviem vobec, a mam orange aj tmobile aj o2, ani jedna nejde.. A ked tam bol fw 3.1.2 tak som robil simunlock cez ultrasn0w z prvej strany ale neslo to. Teraz mi to uz je vlastne jedno, nech ide aspon mobil to je jedno ci so simkou alebo jailbreakom, len ho potrebujem aspon zapnut.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

3gs si klidne kup ale jen snad do 40 tydne vyroby (myslím) jinak budes jako ja po vypnutí musíš nahrat znova jb ale bezi nadherne pokud ho nerestartujes

Ano, presne tak, sam mam 38 tyden a jede v poho i po restartu

apple ma nejaky novy exploid tak proto to nejde jak by melo

expolit - je kod zneuzivajici bezpecnostni diru (nedostatek) v systemu. Apple nema zadny novy expolit,ale novy iBoot, coz zhruba znamena ze bootuje (nabiha system) jinak nez predchozi verze, a tudiz se musi chvili pockat nez to hackeri zase rozlousknou a vyzraji na nej tak, aby fungoval i po restartu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nemate nekdo zkusenost jako ja? Dostal jsem dnes novy iphone z reklamace. Uplne novy v obalu s folii atd a kdyz jsem tam dal simku, tak u baterky uz je procentuelni baterie, coz je jen u 3Gs a ja mam jen 3G......a JB tam nebyl a neni. A hlavni je to, ze nikde v nastaveni jsem nenasel kde by se to nastavovalo.

Pridany dukaz.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

si si isty ze to je 3G?

Ano jsem, mel jsem 3G 8GB a dostal jsem 3G 8GB. Jen si proste nedokazu vysvetlit, jakoto ze tam jsou ty procenta. Mozna jsou v novych verzich 3G i nejaky update na procenta baterky, ale nejde to nikde v menu nastavit.

Edit: dalsi vec co jsem zjistil je to, ze kdyz mi nekdo posle smile, tak se mi objevi v obrazku u zpravy.

Ze by jsem mel nejakej novejsi typ 3G?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

když mám v iphonu jailbrake dá se tam dát čestine mám iphone nový jsem v tom lama Díky ... Popřípadě jak ?

Pokud vim, tak čeština je ve firmwaru 3.0 a vyšším. Takže udělej update na 3.1.2 a pak JB přes BlackRa1n a máš horovo ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ano jsem, mel jsem 3G 8GB a dostal jsem 3G 8GB. Jen si proste nedokazu vysvetlit, jakoto ze tam jsou ty procenta. Mozna jsou v novych verzich 3G i nejaky update na procenta baterky, ale nejde to nikde v menu nastavit.

Edit: dalsi vec co jsem zjistil je to, ze kdyz mi nekdo posle smile, tak se mi objevi v obrazku u zpravy.

Ze by jsem mel nejakej novejsi typ 3G?

Cest, mam pocit ze je to vec spise firmware nez ze bys mel GS phone. Neboj oni by ti nedali o tolik drazsi phone jen tak ;) Jinak na mem GS mam 3.1.2 a vypina se to v Nastaveni - Obecne - Pouziti - Stav Baterie (tim posuvnikem si zapnes nebo vypnes udaje v procentech u obrazku baterie)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu