Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

iPhone FAQ - Jailbreak | IPA hry | aplikácie | odkazy


myschoo

Recommended Posts

  • Odpovědi 1,3k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Zdravim, mám pár dotazů ohledne iPhone 3G, na vánoce bych si ho chtěl pořídit.

1. S jakyma FW se iPhone prodava vim ze 2.0,2.1 bo tak nejak a ted je novej 2.2

2. JB by sel na vsech FW ?

3. itunes a appstore bo tak nejak, neco sem si o tom precetl, ale jelikoz bych s tim delal prvne vubec nevim co, vim ze se pres itunes do founu nahravaj soubory, hry hudba videa...

4. Kdybych neudelal JB o jaky vyhody bych prisel ? Urcite je plno free aplikaci na iPhone ktery sou uzitecny... tak nevim jesi by nebylo zbytecne JB delat, popřipadě mi nějak poraďte koukal sem na ruzny fora o ajfounu, ale tedy na CF se mi lidi zdaji normalni... :D:D:D dik za odpověď...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Obidvaja skuste napisat nekde pri registracii (neviem kde nepozeral som to) ten expiration date (doba vyprsania kreditnej karty) jedno na kedy napr na rok 2012 :P.

O fw 2.2 - je sviznejsi, rychlejsi, mozete vypnut autocorrection, safari ma iny url bar ( o moc spatnejsi) , z itunes mozete stahovat video aj audio podcasty, ked zmazete neco co ste mali nainstalovane tak sa vas to opyta na hodnotenie, ale co ma fakt NASRALO. Tak STREET VIEW NENI NA IPODE TOUCH !!! :-x :-x neni na to zadne HW obmedzenie len blby marketing applu.... viacej napisem na iphoneweb aj s obrazkami atd... asi zajtra.

Nn nejde :( kdyz das none tak tam zadny datum nenastavujes..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravim, mám pár dotazů ohledne iPhone 3G, na vánoce bych si ho chtěl pořídit.

1. S jakyma FW se iPhone prodava vim ze 2.0,2.1 bo tak nejak a ted je novej 2.2

2. JB by sel na vsech FW ?

3. itunes a appstore bo tak nejak, neco sem si o tom precetl, ale jelikoz bych s tim delal prvne vubec nevim co, vim ze se pres itunes do founu nahravaj soubory, hry hudba videa...

4. Kdybych neudelal JB o jaky vyhody bych prisel ? Urcite je plno free aplikaci na iPhone ktery sou uzitecny... tak nevim jesi by nebylo zbytecne JB delat, popřipadě mi nějak poraďte koukal sem na ruzny fora o ajfounu, ale tedy na CF se mi lidi zdaji normalni... :D:D:D dik za odpověď...

1. podla toho aku chytis varku... u nas sa od vydania predavali 2.0.1 a 2.0.2 ale myslim ze ku Vianociam bude uz 2.1...

2. ano okrem 2.2 (zatial)

3. iTunes je program a AppStore je obchod kde mozes nakupovat/stahovat aplikacie do phonu ... pochopis hned ako si stiahnes iTunes, nic zlozite...

4. Oficialne aplikacie su obmedzene IBA na svoju zlozku v ktorej su nainstalovane a nemaju pristup inde... JB telefony maju plno drobnych vychytavok... no a samozrejme nepojdu ti .ipa hry...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hoj hodil jsem si JB na 2.2 a chci se zeptat jestly teda funguje že iphone dělá jakoby modem takže když mám iphone připojenej k notasu a mám na iphonu net jestly pojede i na notasu?

ja mam tedy stale FW 2.1, ale pouzivam aplikaci v iPhonu NetShare a funguje bajecne. Mam od Vodafonu pripojeni Na stalo a propojuju si to dyz potrebuju s notasem a funguje to jako modem. Jelikoz sem ted 6 tydnu mimo domov, tak je to pro me super.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu