Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

F.E.A.R. 2 Project Origin


En3mY

Recommended Posts

F.E.A.R-kdo by neznal tuhle hru kterou sme si poprvé mohli zahrát už v roce 2005.V té době překvapovala svojí grafikou a AI nepřátel a jako v jedné z mála v ní byl i slow motion známý hlavně z filmové trilogie Matrix.Strach.To byl jeden z prvků hry bez kterého by se hra nestala podle mě tak populární a nedočkala by se 2 datadisků.A opravdu,ve hře je spousta momentu kdy se bojíte a tak nějak se vám nechce hru dál hrát.Já osobně se u hry bál jen zřídka kdy a když už,tak to bylo v maximální porci...ale zpátky k PROJECT ORIGIN.V druhém pokračování se dostaneme do role Michaela Becketta a budeme začínat třicet minut před koncem první hry (což je před atomovým výbuchem ) a budemem pátrat s jeho členy Delta Squadu po členech Armachamu.Nejvíc mě zaujali nové možnosti krytí jehož se týká i posunování věcí před sebe.Dále sou tu brýle podobné těm z GRAW v nichž uvidíme např. HUD,radar a pak osoby se kterými komunikujeme.(částečně okopírováno z hratelne.centrum.cz) ...

Musím uznat že když sem dnes zapnul xbox a shlédnul video s komentářem na xbl,vyrazilo mi to dech.Ani ve snu mě nenapadlo že bude pokračování FEARu,sice až příští rok ale hlavní je že bude.

A o to víc je lepší že i na naše milované (no milované je trochu přehnané :D) konzole xbox 360.Abych pravdu řekl-když sem viděl screeny,bojím se už teď :D.Co vy-jaký je váš postoj k této hře a jak se na ní těšíte?

oficiální stránka hry: http://projectorigin.warnerbros.com/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu