Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

!!!!specha!!!!-kdokoli Ma Wii A Je Z Brna, Kliknete


czhawko

Recommended Posts

Čau, všichni, mám takovou zvláštní prosbu. Zítra kde mně má přijít pár lidí na párty a já jsem jim slíbil že si budou moci ozkoušet Wii. Bohužel ale mám pouze jeden ovladač, byl jsem domluvený s kámošem, že mi jeden půjčí abysme si mohli zahrát proti sobě (no však to znáte že je to ve dvou lepší), ten mi bohužel dnes napsal, že ovladače zítra potřebuje a že mi je nepůjčí. Žádám tedy kohokoli z Brna kdo by byl ochotný mi svůj ovladač půjčit a já mu jako zálohu dám 1400,- Kč (tolik stojí nový http://gamehouse.cz/nintendo-wii/remote-controller-white-3857.php ) a při vracení si vezmu zpatky jenom 1200,- Kč, ovladač si kupovat nechci, nevyužil bych ho, potřeboval bych ho jen na zítra. Zaručuji vrácení ve stejném stavu v jakém byl v neděli odpoledne. Dojedu kamkoli... Byl bych vám fakt moc vděčnej. Kdyžtak napište na ICQ 204189576.

PS: No kde jinde si vyděláte 200 za nic...;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu