Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

BenQ - Neduhy pri hrani palenych her


JSi

Otázka

Uplynulych nekolik dni jsem resil DDE (Dirty Disc Error) chybove hlaseni pri hrani konverze Xbox 1 hry (SSX 3) na svem X360. Domnival jsem se, ze pricinou muze byt spatne rozlozeni dat v iso a vubec, ze neco delam spatne. Ale problem je ve flashle mechanice.

Dva dny nazpet jsem si stezoval na sekani tutorialu ve hre Pure.

Ale drobnych neduhu je vice. Kdo ma flashlou BenQ, urcite zazil trhani intra ve hre Bioshock, neumerne dlouhou dobu nacitani pri hrani Assassin's Creed, diky opozdenemu renderovani textur v GTA IV si hru nedokazal plne vychutnat atd.

Je tu nekdo, kdo ma podobne problemy s flashlou BenQ mechanikou, pripadne mu vyskakuji chybove hlasky, ci se data nacitaji neobvykle pomalu? (V diskuzich jsem cetl, ze problem nastava predevsim s hrami Mass Effect, Test Drive Unlimited, Forza 2 a temi vyse uvadenymi.)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

20 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

GTA IV , BIOSHOCK intro - poprve bez problemu vse jelo krasne...po dalsim spustenim hry jsem se nejdrive lekl co se deje ze se mi seka intro pri nacitani hry..pak uz dobry...ale je to zvlastni ze puvodne nic a pak az na podruhe to zacalo delat...

ohledne GTA IV...nejdrive jsem nemel hdd textury samozdrejme chyba...nedavno jsem koupil hdd ..hned jsem si sel zahrat gta protoze stema texturama se to nedalo hrat....a hle s diskem parada...vsechno se nacitalo tak jak ma bez jedine chyby...jenze kdyz sem si chtel zahrat druhy den zase gta...tak uz se opet objevil problem s texturama....uz se nenacitaj tak opozdene jako bez hdd ale stejne je snima problem...docela tohle nechapu ...kdyz to nejdrive hdd vyresil a druhy den uz zase chyby..

jo vcera jsem vlasne poprve zkusil PURE a je tam mirne sekani pri videich

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Mam Benq a mam taky problem s GTA 4 jinak všechno šlape jak ma

loading her je pomalejší ale je to tím že mam nastavenou rychlost

mechniky 8x namísto 12x kvuli hlučnosti jinak při hrani palenky se

dvd trochu třepe a je slišet jakesi kolisani naopak origosky jedou

bez problemu. Taky jsem zjistil že palene dvd nesmí být jakkoliv poškrabane

pak se hra špatně načíta a sou s tim problemi takže je třeba se k

palenym chovat jak k origo.:chef:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Mam stejnej problem s Benqem. Assasin´s Creed prvni nacteni snad 5ti minutovka. Gta je nehratelny, zkousel sem hrat s origoskou a mnohem lepsi (hdd mam), u Pure mi uvodni videa s komentarem take cukaji. Dale to pozoruji na NHL08 a NHL09 kde pri nastupu hracu a krouzeni nad arenou obraz trosicku cuka. To same Race Driver GRID, prvni zavod cukal hodne a ted se mi obcas stane mensi skubnuti.. Jinak to u niceho dalsiho nepozoruji (Bioshock, Test Drive a Mass Effect nemam).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Ne, rychlost se na tom nijak nepodepisuje. Otazkou je, zda jde o vydu FW, ktera by sla odstranit novejsim patchem, anebo jestli mechanika od zakladu neni stavena na cteni vypalenych her - ale rychlosti to skutecne neni.

Dobře, ale jak si vysvětlíš, že některé hry jdou bez problémů a dokonce i některým jde bez problémů to, co jiným ne. Potom je za tím tedy způsob vypalování. DVD jako DVD, mechanika nemůže být stavěná na originálky. Dle mého je to normální mechanika jako každá jiná. Myslím tím každá jiná v PC.

Jen tak mimochodem, na co pálíte?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Nene, nevim jak to vysvetlit, snazi se o to mnoho lidi v bezpoctu prispevku na ruznych diskuznich forech. Hlavni problem bude nejspis ve FW. Staci zhlednout statisticky doby trvani loadingu her originalnich a palenych. Samsung a Hitachi tenhle problem nemaji, tyka se to pouze a jen BenQ.

Benq - Original Disc: 1m18s

Benq - Backup Disc: 2m39s

MS28 - Original Disc: 1m18s

MS28 - Backup Disc: 1m17s

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Nene, nevim jak to vysvetlit, snazi se o to mnoho lidi v bezpoctu prispevku na ruznych diskuznich forech. Hlavni problem bude nejspis ve FW. Staci zhlednout statisticky doby trvani loadingu her originalnich a palenych. Samsung a Hitachi tenhle problem nemaji, tyka se to pouze a jen BenQ.

Benq - Original Disc: 1m18s

Benq - Backup Disc: 2m39s

MS28 - Original Disc: 1m18s

MS28 - Backup Disc: 1m17s

Hmmm...docela slušná daň za pálenky. V tom případě to asi nemá smysl řešit, jen se s tím smířit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu