Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Co rikate na tuhle bednu.?


WoKo_O

Otázka

V tehle sestave:

procesor: dvoujádrový AMD Athlon 64 X2 5200+ (AM2)

základní deska:GIGABYTE M61PME-S2

paměť: DDR2 - 2 GB

grafická karta: GeForce 8600GT, 256 MB,TV out

pevný disk: 250 GB - SATAII

DVD vypalovačka: SONY- kvalitní mechanika,

která zvládá veškeré dnešní formáty CD a DVD,

zvuková karta 5+1,síťová karta, 6 x USB 2.0

no.??

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Recommended Posts

  • 0
no tak na nejaky mensi pareni to snad staci (COD4,GTA SA,apod.)..pak normal na internet,video,music...ale rad bych si sem tam neco zahral..ne jen sedel na netu...proto to chci...

...navic grafika snad jde vzdycky dokoupit..

mas to od cloveka nebo z e-shopu? Uz si musim vymenit muj starej PC kvuli tomu USB 1.1 :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

ted me napadlo co kdybych poridil bednu s podobnyma vecma za 4k..:

AMD64 DUAL CORE X2 5000+

250GB HDD SATA-2 7200RPM

2048GB DDR2,Geforce 6150 512Mb

a misto ty integrovany grafiky bych dokoupil GeForce 9600GT.?? http://www.alza.cz/graficka-karta-asus-nvidia-geforce-9600gt-en9600gt-htdi-d88415.htm ...vyslo by me to taky na 7k a jeste s lepsi grafikou...co myslite.??

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
V tehle sestave:

procesor: dvoujádrový AMD Athlon 64 X2 5200+ (AM2)

základní deska:GIGABYTE M61PME-S2

paměť: DDR2 - 2 GB

grafická karta: GeForce 8600GT, 256 MB,TV out

pevný disk: 250 GB - SATAII

DVD vypalovačka: SONY- kvalitní mechanika,

která zvládá veškeré dnešní formáty CD a DVD,

zvuková karta 5+1,síťová karta, 6 x USB 2.0

no.??

Jestli máš ještě možnost investovat, tak bych dal lepší grafiku, a ještě jednu 2Gb RAMku, aby ti to jelo v pohodě....:?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Jestli máš ještě možnost investovat, tak bych dal lepší grafiku, a ještě jednu 2Gb RAMku, aby ti to jelo v pohodě....:?
ted me napadlo co kdybych poridil bednu s podobnyma vecma za 4k..:

AMD64 DUAL CORE X2 5000+

250GB HDD SATA-2 7200RPM

2048GB DDR2,Geforce 6150 512Mb

a misto ty integrovany grafiky bych dokoupil GeForce 9600GT.?? http://www.alza.cz/graficka-karta-as...tdi-d88415.htm ...vyslo by me to taky na 7k a jeste s lepsi grafikou...co myslite.??

A hned v prvnim postu ma 2GB RAM - sam jsi na to odpovil a mas to v quote :dozey:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Hej nechci tady házet žádné rozumy ale většina vás tady mele totální kidy.. jaká zastaralá sestava?? vždyt to je uplně normální průměrná sestava dnešní doby na které rozjede i náročné hry.

Co mám potom já?? Já mám 2GB RAM, nForce GA-K8N Ultra-9 desku, HDD 200GB, grafika nvidia geforce 6600 256MB DDR. Je 2 roky starý a rozjedu na tom Crysis na střední detaily a některé mírně snížené, rozlišení 1024x768..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Hej nechci tady házet žádné rozumy ale většina vás tady mele totální kidy.. jaká zastaralá sestava?? vždyt to je uplně normální průměrná sestava dnešní doby na které rozjede i náročné hry.

Co mám potom já?? Já mám 2GB RAM, nForce GA-K8N Ultra-9 desku, HDD 200GB, grafika nvidia geforce 6600 256MB DDR. Je 2 roky starý a rozjedu na tom Crysis na střední detaily a některé mírně snížené, rozlišení 1024x768..

to tvoje je sračka a ne průměrná sestava :D ale chápu, že radši tomu říkáš "průměrná sestava"

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

ja mam na nasi dobu comp jako prase za 20 k

4gb ram

a grifiku nVidea 9800 512mb nebo jak to je

rozjedu vsechny hry na nejvyzsi detaily

jak uz rekl sensei rozjedes na tom temer kazdou hru

jako crisis to neda ale cod 2 na nejvyzsi detaily v pohode

4 uz by byl mensi problem ale taky y se to dalo zvladnout.

je to pocitac na dnesni dobu jak ma byt zadny podpurmerny,podprumerne jsou ty vase kecy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
ja mam na nasi dobu comp jako prase za 20 k

4gb ram

a grifiku nVidea 9800 512mb nebo jak to je

rozjedu vsechny hry na nejvyzsi detaily

jak uz rekl sensei rozjedes na tom temer kazdou hru

jako crisis to neda ale cod 3 na nejvyzsi detaily v pohode

4 uz by byl mensi problem ale taky y se to dalo zvladnout.

je to pocitac na dnesni dobu jak ma byt zadny podpurmerny,podprumerne jsou ty vase kecy.

Podprumerny jsou mozna tvoje kecy, cod3 na PC, bujná fantazie :dozey: . Jinak woko, ta 9600 už se dá, ale mrkni na Ati HD 4850 :)

EDIT: Sry, překlep.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

ghah vetsina z vas si jenom mysli ze cim vic tim lip ale nejakej pojem naka znacka a nejaky cislo aby to bylo na stredni vykon to vam nic nerika protoze vidite jenom ty svoje 4 GB ramkovy smejdy s vistama a nakejma silenejma grafikama a kdyby po vas nekdo chcol stredni comp tak mu reknete na co kdyz se da koupit "delo" ,hm? :cheesygrin: ja tomu sice taky uplne nerozumim ale podle me to bude akorat comp :cheesygrin:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu