Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Promočené PSP :(


Bennynator

Otázka

Asi před hodinou mi spadlo PSP do vody... snažil jsem se ho co nejvíce vysušut, ale nerozebral, protože mám ještě záruku.... no prostě jsem tak zpanikařil, že jsem ho po chvíli zkusil zapnout - kontrolka nepatrně zasvítila a zhasla, PSP nejede.... když ho dám do nabíječky, tak kontrolka svítí.

Četl jsem o tom tady, a je mi jasné, že jsem ho nejspíš oddělal, ta bych chtěl pls poradit, jestli nevíte, co se tou vodou mohlo zničit a na kolik mě asi vyjde oprava...

Nebo myslíte, že když ho reklamuju, že mi to projde? Mám ho z nějakého elektra, přes půl republiky, tak mám to poslat tam, nebo existuje i nějaký servis? Děkuji za odpovědi...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Recommended Posts

  • 0
Ne, byl vypnutý, ale nejsem si úplně jistý, možná jen v režimu spánku...

Tak to mas mozna stesti. Pokud si to nejak nep0sral pri tom jak si to skusil jestli to jde tak mas docela velkou sanci ze to pujde. Ale fakt radsi si pockej 24-48 hodin a otevri vse co muzes, UMD, baterku, MMS. aby tam co nejvice proudil vzduch. A tedka ti jen poprad hodne stesti :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Heh, ty jsi kokos..

.. pokud jsi ho zapnul s vodou, premostilo se ti to a vyzkratovalo se ti - na 99% jsi odvaril nejakej mikrochip, ci pamet.. Proc jsi ho nerozebral, to ti nedoslo, ze promoceny a zoxidovany by ti v zaruce stejne bylo k nicemu?! Kdyby jsi ihned vyndal baterii, rozebral ho, vyfenoval a nechal poradne celkove uschnout a zkusil ho zapnout treba az po tydnu, kdy bude jiste, ze vsechna vlhkost je pryc, tak neni problem, ale pokud ti hupsnul do vody ve sleep rezimu (tzn. pamet byla pod napajenim a tak je mozne, ze se neco vyzkratovalo uz pri padu) + jsi ho zapnul jeste krasne mokry, tak mas tak 1% sanci, ze ho jeste zprovoznis.. Zaruka je pochopilelne blbost, voda je poznat, ikdyz to vysusis do hodiny od padu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Tak jsem ráno oddělal kryt a fénoval, odpoledne jsem ho zkusil pustit a zaplo se, po chvíli ale začali běhat přes displey šedobílé pruhy, jako když na TV blbne signál...

Raději to nechám schnout a budu občas fénovat, doufám že půjde...

Jinak co s tím je nejlešpí udělat aby to nezkorodovalo?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
no nic, ja bych rekl ze pro nezkusene to je spise Zakladni reflex, to hned zapnout a zkusit funkcnost. Osobne bych to asi taky udelal treba v pripade mobilu. No jo, ta vec neco stoji tk se zase nemuzeme divit, ze chce aby to fungovalo.

To je pravda, ale vetsina ma nejpozdeji zhruba od pate tridy rozum a vi, ze voda je vodiva a ze dokaze vyzkratovat, pokud se na neco vyleje - a je snad jedno na co.. Tak pokud nejsu retard, zapinat to nebudu :D Pak se nemuzu divit, ze mi po obrazovce litaji pruhy xD

.. reklamace je marna, jak uz jsem rikal, staci tam mit vodu hodinu a je to zoxidovane a oxidace se nezbavis.. navic, pro vysuseni to stejnak musis rozdelat (rozdelaval jsi to vubec, nebo jsi to susil fenem zavrene? xD ) a tim ihned ztracis zaruku (coz uz je v tomhle pripade jedno..).

.. ja jen nechapu, jak se tohle nekomu muze stat.. K vode proste elektroniku neberu, kdyz skacu do vody, tak snad vim, jestli mam v kapse PSP/Mp3 prehravac, ci treba mobil.. Nebudu zde mluvit o tom, ze do vany se PSP nebere, to je snad jasne :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

to jo ja koncim zakladku

a co bych asi udelal potom co mi psp spadne do vody?

asi ho pochopitelne nedam susit protoze to muzu vyzkouset.

do vody mi spadne vec za 5k tak se bojim jestli se neco nestalu a zkusim to zapnout a nejde to no.

nenapadlo by me v tu chvily to dat susit :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Nebudu zde mluvit o tom, ze do vany se PSP nebere, to je snad jasne :D

Asi tak :D

Napsal jsi do vody, ale nenapsal kam. Nenapises? :) Typuju to taky na tu vanu. Do zachoda uz je to teda trosku moc :D

A hlavne se divim omg, ze mi ti tady piseme a vysvetlujeme ze to NEMAS!!! zapinat a ty sem pak prijdes a reknes po pul dne ze jsi to zapnul a neslo....

Edit for Driver: no ja vzpominam jak jsem si vypral 3310 (to asi tak rika kolik mi bylo) a hned jsem to hodil na topeni :D Pak jela bez problemu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Máš tam na 100% vyskratovanou základku, tak je to vždy, a když jsi to zkusil zapnout tak ještě tím tuplem.. Hochu myslím že už ti nepomůže ani modlení, ani zázrak.. co je jednou rozbité už nespravíš, kdyžtak si našetři 2k a zkus to v nějakém servisu at ti tam hodi novou desku.. :)

:) Typuju to taky na tu vanu. Do zachoda uz je to teda trosku moc :D

Hej divil by ses kam v dnešní době lidi psp nosí.. :D.. to víš, když někdo kaká a pak jednou rukou držíš psp a druhou si vytíráš pr... tak se nemůžeš divit že ti tam občas hupsne :D:D:D:D:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Jezis tak to je fakt moc. Kdyz jsem mel prvni, druhy den tak jsem si ho taky bral na hajzl tak jsem si ho normalne polozil na zem, ale nepolozit PSP ani kdyz koncis tak to uz mi prijde fakt moc :D. A jestli ho mas hezky promichany i s vysledkem co si na hajzlu udelal tak to rovnou vyhod :D Ti to ani servis neveme.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu