Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Promočené PSP :(


Bennynator

Otázka

Asi před hodinou mi spadlo PSP do vody... snažil jsem se ho co nejvíce vysušut, ale nerozebral, protože mám ještě záruku.... no prostě jsem tak zpanikařil, že jsem ho po chvíli zkusil zapnout - kontrolka nepatrně zasvítila a zhasla, PSP nejede.... když ho dám do nabíječky, tak kontrolka svítí.

Četl jsem o tom tady, a je mi jasné, že jsem ho nejspíš oddělal, ta bych chtěl pls poradit, jestli nevíte, co se tou vodou mohlo zničit a na kolik mě asi vyjde oprava...

Nebo myslíte, že když ho reklamuju, že mi to projde? Mám ho z nějakého elektra, přes půl republiky, tak mám to poslat tam, nebo existuje i nějaký servis? Děkuji za odpovědi...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Recommended Posts

  • 0

Mno hele.. Tvoje velká chyba byla že si to zapnul hned po tom (nebo prostě než si to vysušil dostatečně) Já bych to co nejvíc rozebral (abych to pak dokázal složit zp5 :D ) a nechal vyschnout tak 2 - 3 dny a pak teprve zapnout. Stalo se mi to s mobilem kterej sem okamžitě zkusil zapnout a nešel a pak sem ho dal do nabíječky a nabil se a šel.. Ale ani snad nezkoušej to jít reklamovat protože ty zelený destičky, když na ně příjde voda tak ztmavnou a už nezesvětlaj takže pak jasný že tam byla voda..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

omg uz je tu tak 10 prizpevkuv kterejch se rika slovo chyba,zapnout 2 dny

uz me to zacina sra*

nez prispejete debilni* postem tak si predcte co napsali lidi pred vama a nepiste

"tva chyba je ze jsi to zapnul mel jsi to nechat 2 dny vyschnout a pak to zkusit mel jsem ten problem s mobilem"

omg ste zrali na upominku :dozey:

sry za hrubost

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Kdyz ti neco spadne do vody (elektronika) .. tak to vysuseni je na delsi dobu, proste to nech byt dlouho odlezet ... je fakt blbost to zacit treba fenovat a pak to zapnout ... tos udelal to nejhorsi cos moh .. v takovym pripade dochazi ke zkratum .. takze jestli sis to ted nepodelal timhle jeste vic .. tak to nech odlezet a zkus to za par dnu ..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Tohle téma už jste v ot. a odp. lockly, tak píšu aspoň sem, že i přes to zapínání mokrého PSP a přes to, jak mi tam běhaly čáry po displeji mi nakonec jede :) ...aspoň zatím...už jsem se rozhodoval, jestli koupit nové nebo jen desku....

Každopádně díky za vaše rady:thanks:

Jo a k tomu záchodu--> spadlo mi tam když jsem teprv přišel na záchod a vytahowal jsem ho z obalu, tak spadlo do křišťálově čisté vody :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu