Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Neukáže ISO hry na kartě


cambel

Otázka

Zdravím,

zkoušel jsem rozjet nějaké ISO hry na PSPčku FAT, firm. 4.01 M33. Některé jedou a některé ne. To je nastavením firmwaru,chápu. Ale co mi vadí, že některé hry se mi po nakopírování na kartu vůbec nezobrazí v PSP v nabídce karty. Co s tím mám dělat? Jedná se třeba o hry Patapon, Scarface a další.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

21 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

2) nahrávám ty hry do složky ISO, která je v root karty. Jsou tam i složky VIDEO a MUSIC. To je nějaký problém? Jiné hry se mi z této složby normálně zobrazují v PSP. Myslím tím jejich ikony a jdou tedy spustit. Ty mnou jmenované se v menu nezobrazí a tak je mám jen nahrané na kartě, ale spustit nejdou, protože v PSP jako by nebyly.

3) hry mám jen ISO

4)problém je jednoduchý, na obrazovce PSP v menu karty, kde se spouští hry se mi některé hry po nakopírování na kartu vůbec nezobrazí. PSP se tváří jako by tam ty hry nebyly.

Cloud:kopíruju tam jen jeden soubor bez poadresáře přímo do složky ISO. Nic nerozbaluju. Prostě soubor s koncovkou ISO.

P.S.:dík,že jste se na tohle téma tak vrhli

Ještě mě napadlo, jestli není nabídka omezena na výpis jen 6ti položek v menu. Protože mám na kartě nahraných her třeba 8. A proto se tedy všechny ostatní nezobrazí. Není to tak?

vím,že je to asi stokrát, ale stejně se zeptám. Jediná složka, kam se kopírují ISO a CSO hry je v rootu do ISO. Nebo se hry nahrávají i jinam?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Ještě mě napadlo, jestli není nabídka omezena na výpis jen 6ti položek v menu. Protože mám na kartě nahraných her třeba 8. A proto se tedy všechny ostatní nezobrazí. Není to tak?

ne to by nemelo. spis vadne image

jake isa ti nejdou? (nazev hry)

vím,že je to asi stokrát, ale stejně se zeptám. Jediná složka, kam se kopírují ISO a CSO hry je v rootu do ISO. Nebo se hry nahrávají i jinam?

pokud se jedna o PSP hry tak ano. PSX a programy se davaj do X:\PSP\GAME

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Pořád nic. Zkoušel jsem i to povolení a zakázání PNG icon a taky nic. Už nevím. Jsme s PSP nováček, tak mě neukamenujte. Nic na tohle téma jsem tu ještě nenašel. Zrovna ten Patapon mě štve.

Takže mi nefungují tyto hry:

Patapon

Scarface

Miami Vice

Silverfall

R-type command

Worms

Hry co fungují:

Metal Gear

Grand Theft auto

God of war

Call of Duty

Zkoušel jsem jen těchto pár. Jak jsem už psal, mám PSPčko tři dny.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

tohle bude nejspíš Fake kartou ... zkus jí naformátovat ...

btw pokud máš ISO hry pojmenované jako hry (Call of Duty.ISO atd) tak se ti kopírovaly podle abecedy..schválně se podívej na názvy her co jdou a co ne..ty co se nakopírovaly ke konci nejdou..ty co dřív tak jdou (jen náhoda ? xD)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
mám to povolené. Tedy s mou anglinou to je doufám na disabled jako povoleno, protože kdybych dal enable, tak potvrdím hide, tedy nezobrazovat. Doufám, že jsem to pochopil správně. :blink:

no tvá angličtina je zřejmě horší než si myslíš

enabled-zapnuto

disabled-vypnuto

nemuzu pochopit jak ti to nemuze jit,vsechno mas jak ma byt her muzes mit treba 20 ale je to fakt divny jaky hry jsi stahnul zkusim je a uvidime.

kdyztak mi dej link at to nemusim hledat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Možným dalším řešení je nepoužívat externí čtečku karet, ale používat USB mód na PSP. Zatím jsem používal jen USB čtečku a byly problémy, s USB módem na PSP mi zatím přečte vše. Kartu mám asi fake, protože mi to zapisuje 4Gb kartu zhruba do 3Gb rychle a potom se rychlost přes USB mód na PSP sníží na nějakých 120kB za sec.

romero: poraď mi jak mám naformátovat 4Gb kartu na fat16. To snad ani nejde, z důvodu velikosti, by se zobrazily jen 2Gb.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

tekken90: kde jsi byl na tom, že karty 4Gb a větší jdou formátovat na FAT16? Tyto karty jedině FAT32 a jiná nabídka se Ti ani v menu pro formát nezobrazí. Pokud by se to i nějak násilím podařilo, tak se Ti karta bude chovat jako by měla jen 2Gb i kdyby měla 8Gb.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Tak jsem byl dnes v alfacomp.cz reklamovat tu 4Gb kartu od Sandisku. Důvod reklamace je, že chybně zapisuje data nad 3Gb tak,že nejdou poté přečíst a dále, že karta nesplňuje specifikace udané prodejcem (rachlost zápisu a čtení dat) . Kartu si sbalili s tím,že ji prozkoumají :-) Jsem zvědavý na co přijdou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu