Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Nefachaj mi hry z PSX


MarW10

Otázka

5 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

budeš muset použít tenhle plugin .. seznam her a popsů na kterým jedou tam je http://console-forum.net/showthread.php?t=19733

edit: kvasimodo: to vůbec není pravda, že je POPSloader nutnej a že na novějších CFW bez něj nejdou hry...jdou ! .. ale ne všechny...a to i na 3.71 ...takže popsloader to řeší pro všechny CFW ..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
A jakej mas CF?PSX hrajou na CF do 3.71 M 33 na novjejsim musis na kartu nahrat popsloader.

Urcite jukni na navod tekkena ,je super to Ti pomuze.

Kdo ti tuhle volovinu proboha nakecal? Priste tyhle dezinformacni posty budu rovnou mazat.

Pochopitelne PSX hry jdou i na 4.01 M33 - 2.. ted na nem parim Wipeout 2097, vlastnorucne zkonvertovan, tak tu nezvan nesmysly.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Tak to se omlouvam,ale kdyz jsem to chtel na 4,01 M33 pustit ,tak mi hry PSX nesli.Ale kdyz jsem dal na kartu Popsloader pro 4.01 M33 a v recovery jsem ho povolil,tak mi to zacalo fungovat.

Ale samo,Marwe10,ze dej na Anonymouse.Co se PSPcek tyce Anonymous a tekken90 jsou nejlepsi !

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu