Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

FF7 problem


kecup10

Otázka

15 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0
4.01 m33 tak nevim v cem by mohl byt problem

a nezmenil se ti driver? pripadne zkus este zmenit. jinak nevim :D mozna jsi tam mel nejakej bordel pred updatem

edit: este zkus upnout mna 4.01 m33-2 ale asi to nepomuze :D jinak me presne tohle vcera delala Yggdra Union. nahrala menu apd ale jak zacal herni interface tak cerna obrazovka a psp off. u cc je to presne ono. pusti se ti menu prehraje to uvodni animacku a jak ti ma zajit herni engine tak ti to padne ze? :D

musel jsem upnout z 3.71 m33-4 na 4.01 m33-2 a uz to jede. na netu pisou ze CC by snad s 4.01 melo chodit v phoo

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
ja po animacce hraju jeden souboj a po tom souboji cerna obrazovka a psp off.neni to tim ze jsem to stahl z torrentu a neco tam treba chybi, protoze ostatni hry me jdou normal

jako jista sance ze jsi si stahnul spatnou verzi je. nebo se pri stahovani vloudila nejaka chybka. ale s tim mco nepomuzu :D jedine zkusit jine verze (btw predtim jsi tu hru hral nebo jsi ji sehnal az ted a nejde ti?)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

mel jsem taky takovy problemi ze mi to neslo musis prenasttavit v recovery menu v configration veci presne nevim jak ale kdyz zmenis vse co nevipada spatne urcite to vide

staci ti jenom lehce umet anglicky nebo si od niela dat do psp czz recovery

dostanes se tam tak ze vypnes psp natvro a pri zapinan drzis tlacitko R.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Určitě je to verzí hry... jestli máš všechno správně nastavené. Stáhni tu hru tady z fora kde je riplej jenom update. Nech to v ISO formátu a musí to jít...

uz jsem si to stahnul tady z fora, ale u jedne videosekvence se me to sekne a vypne se cele psp.nevite jak mam ty sekvence urychlit?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
aháá...FF7CC..si měl říct hned :D...videa urychlit nejdou kolik má ISO/CSO ? jakej máš FW ?

zkus nastavit UMD ISO mode na Spny NP9660, v recovery zkus dát Configuration/Advanced/format flash1

iso ma 1,6 GB fw mam 4.01 m33 umd iso mode mam taky tak nastaveny, zkusim jeste ten format flash1

EDIT:no tak to nefunguje pokazde se me to sekne u te sekvence jak si Sephiroth vyklada s Genesis a rekne "Indeed"

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

nevim nevim..taky mi jedna hra takhle blbla a pak sem nastavil neco v recovery menu a ejhle...se to rozjelo :D

no...zkus si s tim pohrát...možná zkus s tim FAKE Regionem...proste je to neco v recovery ale uz nvm co :D

nebo je taky mozny, ze je nutnost mit strceny UMD kdyz hrajes...zkus pri hre tam strcit UMD, mozna ze to pak pude...ale nvm...mozna kravina ale nekde sem to cet :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu