Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Test Drive Unlimited


togregor

Recommended Posts

  • Odpovědi 365
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

jak se vám to líbý v té infrastruktuře? Já teda nevim ale moc jsem to nepochopil chtěl bych jet stěma lidmama co jsou tam online a ne dělat toturiál...
No s ludmi mozes vpohode sutazit... iba na nich zablikas svetlami ked viac krat stlacis /\ ... a este jeden zaujimavy postreh... pokial chcete aby ste videli ludi online a s nimi hrali tak musite jazdit a jazdit... nemozte ist ani do Start Menu ani do svojho domu lebo ich stratite... musite jednoducho hrat Free-Roaming...
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jak se vám to líbý v té infrastruktuře? Já teda nevim ale moc jsem to nepochopil chtěl bych jet stěma lidmama co jsou tam online a ne dělat toturiál...
No s ludmi mozes vpohode sutazit... iba na nich zablikas svetlami ked viac krat stlacis /\ ... a este jeden zaujimavy postreh... pokial chcete aby ste videli ludi online a s nimi hrali tak musite jazdit a jazdit... nemozte ist ani do Start Menu ani do svojho domu lebo ich stratite... musite jednoducho hrat Free-Roaming...

tak to je zajímavé já to sice skoušel jenom chvilku ale nějak nepobral no a nechtěly by jste dneska někdy navečír zajezdit online ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja bych dal zase sraz na tom prakovisti :) byl sem se tam kouknout a vypúada to tam dobre a je tampak dobra cesta zpet na tu hlavi :) tak nechteli byste si tam dat sraz treba v 15:00 nebo v 16:00? :)

Jo určitě bych sraz dal, ale nevím kde je to parkoviště :oops: . Jo a zatím mám pořád tu Alfu..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja bych dal zase sraz na tom prakovisti :) byl sem se tam kouknout a vypúada to tam dobre a je tampak dobra cesta zpet na tu hlavi :) tak nechteli byste si tam dat sraz treba v 15:00 nebo v 16:00? :)

Jo určitě bych sraz dal, ale nevím kde je to parkoviště :oops: . Jo a zatím mám pořád tu Alfu..

jdi na stranu 18 v tomhle topicu a tam argument dal mapu a kdyz ji posunes doprava tu mapu tak tam je napsane neco zlutym a sipka no to uz poznas tak tam je to parkoviste :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak dnes som opat stretol MarekCZE a opat som vyhral (2x) :-D njn som mal silnejsie auto... inak v hre som uz pekne pokrocil som majitelom 3 klubov... mam 4 auta (najnovsie Volkswagen W 12 Coupe) a to sa uz mi jazdi inak... :-) a mam cez 290 000 Master Points... jednoducho TDU je hra ktora ma neskutocne potesila a zaujala...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

shadow uplne s tebou suhlasim aj mna velmi potesila a dokonca sa mi viac paci ako to co je na xbox a PC proste tam boli misie take ze ta stopne nejaky magor mas ho odvies alebo nosis modelky a potom dostanes kupony na oblecenie proste naco mi je v zavodnej hre obliekat pajaca cize tu je to lepsie napr stat sa majjitelom klubov a inak naco mi je byt majitelom klubov?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hrál jsem to o víkendu a mé pocity jsou celkem kladné. Konečně vyjímečná závodka - oceán prostoru a závodů. Chyb tam pár je - skrz betonové zábradlí mostů jsou vidět auta, policie reaguje náhodně a celkem k smíchu - poprvé, když jsem to zapnul, tak se policejní auto vznášelo vysoko nad kopcem :) )))) . Jinak OK! Půjdu taky do on-line. Mám otázku, co je TCS1 a TCS2 ?? Je to traction control system jako v GT?? Jinak v online skutečně namůžete hru ani zapauzovat, páč se komplet hráči online ztratí... :(

PS: kde přesně máte ten parking???

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jj taky s tebou souhlasim shadow :) hodne me to chytlo a fakt me to bavi :D dokonce sem si ted zazavodil s matushsvk a 2x sem ho porazil huraa :D a potkal sem dalsi lidi z fora :) a je to fakt super :)

to argument: kdyz si prezidentem klubu tak za to dostanes vzdycky nejakou odmenu :) treba kdyz sem se stal prezidentem mercedes kludu tak sem dostal Mercedes-benz CLK DTM AMG s kterym ted jezdim :)

EDIT:jak tak na to koukam asi bych mel omezit trochu smajly mam jich tam nak moc :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jj, TDU mě taky hodně potěšilo, jen tak so jezdím po ostrově, dělám si co chci :D . Jinak já jsem prezidentem zatím dvou klubů a mám taky 4 auta, ale jen jedno jsem koupil podle svých představ - Nissan 350Z Nismo S-tune (už drobátko vylepšený :) ). Alfu jsem kupoval na začátku a Shelby s Cobrou jsem vyhrál. Master points zatím nějakých 120000 - málo času.

Tak kdyby jste tam někde zahlédli trotla pod nickem Xplod, tak to jsem já (je to můj druhý nick na NFS Carbon, dával jsem si ho na zkoušku, ale neuvědomil jsem si, že se nedá změnit a od začátku se mi to hrát nechce :oops: )

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jj taky s tebou souhlasim shadow :) hodne me to chytlo a fakt me to bavi :D dokonce sem si ted zazavodil s matushsvk a 2x sem ho porazil huraa :D a potkal sem dalsi lidi z fora :) a je to fakt super :)

to argument: kdyz si prezidentem klubu tak za to dostanes vzdycky nejakou odmenu :) treba kdyz sem se stal prezidentem mercedes kludu tak sem dostal Mercedes-benz CLK DTM AMG s kterym ted jezdim :)

EDIT:jak tak na to koukam asi bych mel omezit trochu smajly mam jich tam nak moc :D

Nechaj to tak tie smajli su tam zo spontalnych reakcii... no MaTuShSVK som ja :-D a vyhral si 2x zo 4 zavodov takze sme si vyrovnani... :-)
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hrál jsem to o víkendu a mé pocity jsou celkem kladné. Konečně vyjímečná závodka - oceán prostoru a závodů. Chyb tam pár je - skrz betonové zábradlí mostů jsou vidět auta, policie reaguje náhodně a celkem k smíchu - poprvé, když jsem to zapnul, tak se policejní auto vznášelo vysoko nad kopcem :) )))) . Jinak OK! Půjdu taky do on-line. Mám otázku, co je TCS1 a TCS2 ?? Je to traction control system jako v GT?? Jinak v online skutečně namůžete hru ani zapauzovat, páč se komplet hráči online ztratí... :(

jo to by me taky zajimalo co to je to TSC1 a TSC2 a TSC off :) jo jinak jaky budes mit nick v online? :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu