Přejít na obsah
 • Vytvořit účet

Larry

Members
 • Příspěvků

  75
 • Registrace

 • Poslední návštěva

 • Feedback

  0%
 1. Ahoj, můžete mi poradit, kde by se dalo koupit originál sluchátko, které bylo jako příslušenství v krabici s PS4? Mám totiž celkem super sluchátka, takže by mě toto jedno úplně stačilo..případně nějaké. které bude kompatibilní. Díky!
 2. Larry

  [PS4] Seznam hráčů

  PSN: Sindy79Dog Hry: GTA V Plánuju: Assasin C., Far Cry 4, Alien Is. ..atd...
 3. Ahoj, můžete mi prosím poradit, jaký gamepad koupit k PS3? Mám samozřejmě origo DS3, ale přijde mi takový nemastný neslaný oproti tomu k XBOXU 360, na který jsem zvyklý. Existuje nějaký kvalitní prověřený, který byste mi doporučili a má podobné rozvržení analogů jako u "x"? Díky moc!
 4. Děkuju, tak rychle...:) a jakou byste doporučili???
 5. Ahoj, prosím o radu. Mám možnost koupit za 3000tis. PStrojku myslím 80GB, ještě tu původní, co přehraje psx, ps2 hry. Byla tato verze poruchová? Prý se na ní moc nehrálo, rád bych měl zpětnou kompatibilitu....případně jakou byste doporučili nej? Víc než 3500 se mi do toho už dávat nechce. Díky za odpověď!
 6. Mám xbox :). Ale pouze tedy v nastavení smazat a naformátovat paměťovku a přes net vytvořit účet svůj..? Díky moc!! No a co dál? Zaplatit ps plus... kolik stojí takový tomb raider 1 třeba??
 7. Ahoj, koupil jsem vitu z druhé ruky. Jak mám založit nový účet na vitě i ps store? Není vita vázána na jednoho uživatele?? Díky, ptám se, protože bude až pod stromečkem...
 8. Larry

  Forza Horizon

  ynevíte, jestli bude FH podporovat klasickej microsoft xbox 360 volant? Ten bílej? díky
 9. Ahoj, mám elite120GB a nejde mi spárovat černý origo gamepad s konzolí. Nevíte co s tím??? Díky. Když zapnut konzoli stisknu na ní tl. pro párování a potom na gamepadu. a stále to bliká a pak zhasne u konzole nic...:(
 10. Larry

  Crysis 2

  Kluci! Kterej krok mám udělat?? :) Stáhnul jsem Crysis 2, chce to update. Asi neupdatovat a nechat si xko upfirmwarovat, jinak nepůjdou staré hry, což? Mám 1,6 a nízkou spotřebu, najeto 300hod. :). Díky!!
 11. mně se ta hra líbí, ale ta šipka je strašná...proč?? jaký to má smysl běhat stále za šipkou....??????
 12. Nejde vám někde vypnout ta šipka?? To budu běhat pořád za šipkou???
 13. Larry

  Tdu 2

  Davemax: souhlas! Dabing je příšernější než příšernej!! Fakt už mě to po hodině docela sr...! Trhání volantu se mi děje také.., to už neřeším. Párkrát jsem najel na obrubník a ten se proměnil v kamennou stěnu, tracklist je po jedničce bííída!!, fyzika..jen pro opakování - hraju závodní hry od r. 1997 a tohle je podobné, jako první hry na PSX - strašný. V jedničce jsem měl kolikrát strach, abych nevyletěl ze silnice, ale tady je volant ztuhlej a neděje se nic... Jinak je ostrov celkem pěknej, ale nemám z něho takový pocit "přijmutí" jako v jedničce. Prostě "Nuda u Buga" ! Kéž by byl Mario Kart Unlimited.. :)
 14. Larry

  Tdu 2

  mno, jenže ta fyzika je fakt děs, jedu 190 do zatáčky a nic (obtížnost hardcore), zastavím z 220 na pár metrech.., pedály se špatně určuje brzdná dráha, protože když zmáčknu málo, neděje se nic, a když hodně, úplně zastavím... Je to TDU2 Beta..:(
 15. Larry

  Tdu 2

  Já mám Volant Microsoft Wheel a to ovládání blinkrů atd. mi také nefachá :(. To je Bug BUG!!, nechápu.. Druhá věc, proč když se hraje volantem, nemohu jako u TDU1 ovládat mapu druhým zapnutým gamepadem?? Volantem si nemohu navolit bod GPS kam chci dojet a na konec hrůzná chůze pomocí volantu..to nechápu zadruhé. Proč tyto hry nedělá Nintendo, ti jdou hráčům vždy vstříc, tohle jsou zbytečnosti, které degradují jinak celkem pěknou hru. Grafika s rezervou o.k., ale ovládání auta gamepadem k.o., to je hrůza.. Tak nevím, po pár hodinách ... 5,5/10....škoda.
×
×
 • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu