Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Test Drive Unlimited


togregor

Recommended Posts

jj taky s tebou souhlasim shadow :) hodne me to chytlo a fakt me to bavi :D dokonce sem si ted zazavodil s matushsvk a 2x sem ho porazil huraa :D a potkal sem dalsi lidi z fora :) a je to fakt super :)

to argument: kdyz si prezidentem klubu tak za to dostanes vzdycky nejakou odmenu :) treba kdyz sem se stal prezidentem mercedes kludu tak sem dostal Mercedes-benz CLK DTM AMG s kterym ted jezdim :)

EDIT:jak tak na to koukam asi bych mel omezit trochu smajly mam jich tam nak moc :D

Nechaj to tak tie smajli su tam zo spontalnych reakcii... no MaTuShSVK som ja :-D a vyhral si 2x zo 4 zavodov takze sme si vyrovnani... :-)

heh tak to sem nevedel :D tak to si musime este parkrat zazavodit ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 365
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Hrál jsem to o víkendu a mé pocity jsou celkem kladné. Konečně vyjímečná závodka - oceán prostoru a závodů. Chyb tam pár je - skrz betonové zábradlí mostů jsou vidět auta, policie reaguje náhodně a celkem k smíchu - poprvé, když jsem to zapnul, tak se policejní auto vznášelo vysoko nad kopcem :) )))) . Jinak OK! Půjdu taky do on-line. Mám otázku, co je TCS1 a TCS2 ?? Je to traction control system jako v GT?? Jinak v online skutečně namůžete hru ani zapauzovat, páč se komplet hráči online ztratí... :(

jo to by me taky zajimalo co to je to TSC1 a TSC2 a TSC off :) jo jinak jaky budes mit nick v online? :)

Můj nick: SindyDog

Jinak, můžu hrát hru, plnit své závod, kupovat auta apod. a přitom hrát online s ostatními???

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hrál jsem to o víkendu a mé pocity jsou celkem kladné. Konečně vyjímečná závodka - oceán prostoru a závodů. Chyb tam pár je - skrz betonové zábradlí mostů jsou vidět auta, policie reaguje náhodně a celkem k smíchu - poprvé, když jsem to zapnul, tak se policejní auto vznášelo vysoko nad kopcem :) )))) . Jinak OK! Půjdu taky do on-line. Mám otázku, co je TCS1 a TCS2 ?? Je to traction control system jako v GT?? Jinak v online skutečně namůžete hru ani zapauzovat, páč se komplet hráči online ztratí... :(

jo to by me taky zajimalo co to je to TSC1 a TSC2 a TSC off :) jo jinak jaky budes mit nick v online? :)

Můj nick: SindyDog

Jinak, můžu hrát hru, plnit své závod, kupovat auta apod. a přitom hrát online s ostatními???

JJ mozes... iba cestou stretavas aj online hracou... skvele je to premyslene... ako WoW :-D
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

dneska první 2 "skalpy", myslím že i SindyDoga (nebo naopak?) :)

od rána to valim, i když po grafice nic moc (vynahradí opbrovskej ostrov)

a už mám 3hvězdu... i bulka sem viděl :)

Nahodou ta grafika se mi libi. Auta vypadaj uzasne a okoli je krasne clenity. co vic by si chtel? :lol:
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

dneska první 2 "skalpy", myslím že i SindyDoga (nebo naopak?) :)

od rána to valim, i když po grafice nic moc (vynahradí opbrovskej ostrov)

a už mám 3hvězdu... i bulka sem viděl :)

Nahodou ta grafika se mi libi. Auta vypadaj uzasne a okoli je krasne clenity. co vic by si chtel? :lol:

když myslíš :lol:

ještě k té grafice - no, rozhodně se tady nezastavím kvůli obhlídnutí krajiny jak v burnout dom. (stromy a keře jak z drivera na ps1, domky potažený ddivnou texturou, atd :)

Přesně, také se mi to líbí! A navíc se mi skvěle ovládají auta, takže co chtít víc?? Nepředpokládal jsem, že by na psp udělal někdo takhle velkou herní plochu...

PS: LordOwer - jaký máš Nick?? Můj SindyDog by ti to chtěl vrátit...

skoro stejnej jak tady - lord_qwer

EDIT: je tam vůbec nějakej chat? našel jsem akorát "jídelnu" na MP závodění

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no chcem sa spytat ako vam to ide?

ja mam zatial 50%, 2,223,903 master points, 135 odjazdenych zavodou, 3 domi 2 maju kapacitu 8 aut a 1 dom ma kapacitu 10 aut, momental ne mam 18 aut a asi 3,208,285 creditou

este ktym pretekom vstko zlato povecsinou hard a 1 striebro a to vie nasr-at :P

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak prvni dojmy jsou hodne spatny. Nejvetsi zasluhu na tom rizeni analogem a nemoznost to zmenit. Neexistuje nejaka aplikace ktera to dokaze prohodit? Myslim ze sem nekde neco takovyho videl, jinak to asi smaznu protoze ridit analogem nehodlam. Jestli se mi ale povede vyresit tenhle problem a zvyknu si na grafiku a fyziku tak si myslim ze s online to bude super.

EDIT: Tak ta aplikace co sem myslel je VSH analog a je mi to k prdu, jenom to prohodi pohyb v XMB. To to v ty hre fakt nejde nastavit? Ja nechci zatacet koleckem :cry: , to je proti prirode. Jinak na druhej dojem uz je to lepsi, teprve ted sem otevrel mapu a zjistil ze to neni velky, ale neuveritelne obrovsky. Zajel sem si na to parkoviste a na mape bylo ode me kousek a jel sem tam asi 10 minut. No narez. Dalsi vec co se mi libi je mluvici GPS, ktera se ale obcas docela na dlouho umlci. A vec co mi vadi je permanentne zatazeno, kdyby aspon bylo porad hezky kdyz uz sem na nejakym ostrove. Ale tesim se az budu mit klic a dam sraz na parkovisti. Doufam ze udelame nejakej rekord v poctu aut a pojedem nejakou spanilou jizdu pres celej ostrov v 30 autech :P

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no chcem sa spytat ako vam to ide?

ja mam zatial 50%, 2,223,903 master points, 135 odjazdenych zavodou, 3 domi 2 maju kapacitu 8 aut a 1 dom ma kapacitu 10 aut, momental ne mam 18 aut a asi 3,208,285 creditou

Jedine slovo....

BLAZON!!!

no tohle kdyz nahraju tak se pose*u :lol: ja mam zatim 973,523 master points, 1,325,321 kreditu a to sem v nejakych triceti percentach :lol:
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak nejrychlejc vydělat prachy?? Mám Itala (Lamborgini) a nemůžu dosáhnout na prezidenta klubu. To prostě nejde, páč mi vždycky ujede nebo to za kopcem navalím do nějakýho trabanta.... hrůza závody v serpentýnách :( dobrý je, ho vždycky na začátku otočit, ale vtéhle třídě mě pokaždé dojede...uf

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu