Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Test Drive Unlimited


togregor

Recommended Posts

  • Odpovědi 365
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

...uz mi lezou krkem tyhle dokola se opakujici zavody super nalestenejch a vytunenejch aut...

...uz aby vysel FLATOUT :twisted: ...zavodni hry konecne dostanou noveho krale (konec vsem NFSpeedum, JUICEDum, MIDNIGHT CLUBum a dalsim pytlovinam.. :) )

PS: priste staci, kdyz sem das mensi obrazky...(nevejdou se ani na muj sirokouhlej display :) )

Máš pravdu,ale zapoměl jsi na Gran Turismo a Burnout.Jiné závodní hry mě nezajímají!PS: zvláště Burnout na X360 je neskutečná zábava.(samozřejmě když máš TV přes 100cm atd.)
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

...uz mi lezou krkem tyhle dokola se opakujici zavody super nalestenejch a vytunenejch aut...

...uz aby vysel FLATOUT :twisted: ...zavodni hry konecne dostanou noveho krale (konec vsem NFSpeedum, JUICEDum, MIDNIGHT CLUBum a dalsim pytlovinam.. :) )

PS: priste staci, kdyz sem das mensi obrazky...(nevejdou se ani na muj sirokouhlej display :) )

Máš pravdu,ale zapoměl jsi na Gran Turismo a Burnout.Jiné závodní hry mě nezajímají!PS: zvláště Burnout na X360 je neskutečná zábava.(samozřejmě když máš TV přes 100cm atd.)

no a ktera hra neni zabana kdyz mas takovou televizku :wink: ...jinak jestli ji mas tak zavidim....:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak včera jsem si stáhl BETA verzi TDU a hned jsem ji testnul. Hrál jsem včera jen chvilku (bylo cca 01:30 :D ) a popravdě zrovna na větvi jsem z toho nebyl.

Dnes jsem se k ní tedy zase na "chviku" vrátil, abych si hru trochu víc oťukal a....stejně z toho pořád nemám nijak zvláštní požitek. Když začnu s klady, tak musím jednoznačně vychválit celkový koncept hry - jak už jsem psal, vše se odehrává stylem "volná jízda", kde se projíždíte po ostrově a vyhledáváte místa, kde se dá něco "splnit" (závod, nákup domu, autopůjčovna atd...říkejme tomu třeba "bod zájmu" :D). Můžete si auta pronajímat a kupovat, dále potom jsou po ostrově rozmístěné Kluby, do kterých se můžete "přihlásit". Zatím jsem jen v jednom, je tam 6 členů, se kterými postupně závodíte a dostáváte se výš až k postu Prezidenta klubu. Ještě jsem se k tomu neprobojoval, ale podle tutoriálu by vám tento post měl nabídnout nějaké úpravy zdarma. Ano, po městě jsou rozmístěné i "tuning" obchody, jak jinak :) . Kluby jsou ovšem rozděleny podle třídy auta, takže ne s každým autem můžete do všech klubů. Dále je ve hře i "zpestření" v podobě policie, která vás pochopitelně začne pronásledovat až po porušení silničních pravidel (klidně i za jízdu v protisměru, špatné odbočení - pokud toto uděláte v jejich blízkosti). Po ostrově si můžete jezdit naprosto libovolně a hledat "body zájmu" buď podle vlastní vůle, nebo se nechat "prudit" GPS, která vám vždy něco nutí (zřejmě důležité pro postup hrou :) ).

Tak, jak vidíte, koncept vypadá opravdu skvěle (volná jízda, spousta aut rozdělených do tříd, libovolné plnění úkolů....vlastně máte téměř ve všem volnou ruku). A to jsem ještě určitě nevyčerpal všechny možnosti hry.

Mno a co mě na hře nechytlo? Tak především samotná jízda. Ovládání auta je spíše otázkou zvyku, takže to pominu, ale spíš se mi nedostalo pod kůži "jak řídit správně". Jde o to, že se celkem špatně odhaduje co, jak a kdy udělat. Např. jsou zatáčky, kdy si myslíte, že ji projedete bez problémů na plný plyn, ale auto najednou jako kdyby nechtělo zatočit a vyjedete ze silnice a naopak u zatáček, které vypadají "ostře" si přibrzdíte téměř na 50km/h a hop, najednou vás všichni předjedou, jako by tam žádná zatáčka nebyla. Podobně působí i vyhýbání místní dopravě, která je, narozdíl třeba od NFS, kde se objeví jedno auto za rok, hustější. nevím, jestli je to enginem hry, ale pokud už jedete trochu rychle, tak se strašně špatně odhaduje, jak daleko a v jakém pruhu auta jsou -> na kolize jsem neměl nouzi. Např. v dálce vidíte nějakou tečku, která se pomalu přibližuje a najednou máte auto 5 metrů před sebou a čirou náhodou zrovna ve vašem pruhu. To by ani tak možná nevadilo, kdyby ovšem v tu chvíli těch aut nebylo pět a vy jste všechny "sestřelili" a v tu ránu se dostali na poslední místo. To je bohužel pro mě věc, která ze zábavy dělá spíše flustraci. Taková menší kompenzace je, že nemusíte mermomocí jen vyhrávat, peníze dostáváte i za 2. a 3. místo, což v závodu čtyř aut není zas tak složité. Ikdyž....někdy ano - narážím na obtížnost resp. umění protivníků. Ta mi přijde také dost podivná. Před každým závodem si můžete vybrat "easy" "normal" "hard". Bohužel, po cca pěti pokusech vyhrát závod na "normal", jsem se ani neodvážil volbu "hard" vybrat. Vypadá to, že zde není Catch-up (pro někoho potěšující, pro někoho ne). No na všechno se sice dá víceméně časem zvyknout, bohužel ale nevím, kolik času k tomu budu pořebovat.

Jinak chyby v texturách, občasné cukání, sem tam nějaký prolnutí polygonů (co takhle jízda polovinou auta pod silnicí :D ) dávám za vinu BETA verzi a nebudu se s tím zabývat. Pčkám si na FINAL verzi a uvidíme :win: .

A třešnička na dortu? Multiplayer. Bohužel, zatím jsem nevyzkoušel, ale vzhledem k tomu, že při spuštění hry na vás hned vyskočí hláška s dotazem na "go online?" a ve vašem brlohu máte tabulku "statistic", která počítá všechny vaše úspěchy jak v single, tak v online, počítám (a doufám), že bude opravdu vychytaný :) .

Uf, no teď to vypadá, že jsem to pěkně zdrbnul, ale jsou to jen takový rychlý první dojmy :D .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nooo tak ted nevim.....docela si me nepotesil covece...ona volnost je sice super ale je to hra o autech a ovladani je to nejdulezitejsi :wink: .....kazdopadne nevim jestli koupit dextra nebo TDU.. :wink:
Kup si Daxtera.TDU je jen další tuctová závodní hra.Do léta přijdou lepší.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takze pekna recenzia Jajara ale tvoje chybu su opravnene!! JE TO BETA a to nieje nejaky LAKED (ukradnuta veriza) ale velmi stara PROMO veriza (pouzivana na vystavach) tato veriza resp. posledna modofikacia ISA prebehla 05. 10. 2006!! Takze to je dost stare a urcite tam este toho dost vela doladia!! Nemusite sa nicoho bat!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak cely dnesny den som hral ten BETA TestDriveUnlimited a mne sa ta hra dost paci... akosi som sa od nej nevedel odtrhnut... nemam problem ficat si to po dialnici 250km/h, pricom je krasa kluckovat medzi autami... vyberanie zakrut je taktiez bez problemov, len si treba na auto zvyknut... a samozrejme kazde je ine... zatial som tu nenarazil na nitro a ak by tu ani nebolo, vobec by mi nechybalo, pretoze nitro podla mna kazi hru... pouzit? Nepouzit? Setrit? Ale ako som uz pisal, zatial som nan nenarazil a to mi vyhovuje...

Je pravda, ze obcas blbnu textury a celkovo su v grafike bugy, ale uz tato beta verzia ma dost bavi, final bude urcite este lepsia... :)

Odporucam kazdemu fanusikovi zavodnych hier, a taktiez odporucam nataktovat na 333MHz.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

2THeBaNDiT: Mam podobny nazor Graficke Glitche su vidno (narazite do auta a vidite polku cesty a polku vody...) ale to sa do FINAL upravi... a taktiez som pretaktoval na 333MHz a este mam aj 4GB Sandisk (Game Edition) a obcas sa mi Framerate znizi... ale to je minimalne...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu