Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Wii key 1.9s update


AndyC

Otázka

Ahoj lidi... asi už to tady bylo jo, ale nevim kde na to najdu odpověď... Mám Wii konzoli + Wii Key (asi není od Wisoftu... teda na 90% není od wisoftu) s firmwarem 1.9b (vše o čem je řeč je v PAL verzi)... koupil jsem si originálku SuperSmash Bros Brawl... ale nešla mi zapnout... házelo to erory... dopídil sem se až k tomu že musim updatovat firmware Wiikey na 1.9s už jsem si i stáhnul update z http://www.wiikey.cn/resources.html ALE ted nevim jak zkontroluju jestli sem to dobře stáhnul protože dyby ne tak si můžu bricknout konzoli (a to nechce asi nikdo) takže vás prosím o radu... jak zjistím jestli je update 100% funkční a co všechno eště musim udělat pro to abych si už mohl zahrát SuperSmash Bros Brawl (v poslední verzi wiikey read me updatu se píše "Bugs fixed: Issue with original Super Smash Bros Brawl discs not working fixed" takže by to mělo fachat...)... když to bude dobře stažený tak už to stačí jenom vypálit na Verbatim DVD-R rychlostí 4x v neru (jakej jinej program na vypálení se dá eště použít? ), dát do wiička a updatnout pomocí "power" (místo OK) a "reset" (místo "volba o řádek níže") nebo potřebuju GC ovladač? a to je vše nebo eště něco musim udělat? prosím o opravu chyb v mojí verzi updatování wiikey firmwaru kterou sem pochytil všude možně nebo o popsání postupu k updatu... díky za pomoc...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

4 odpovědi na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

achjo... prosim vás pomoc!!! už si fakt nevim rady... tak sem to vypaloval na třikrát a nic z toho mi nechodilo :'( mám firmware wii 3.3e, firmware wii key 1.9b a potřeboval bych fw wii key 1.9s... všechno sem dělal tak jak sem psal a doufám že to bylo správně a stejnak to nechodí... :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

no... tak buď máme wiikey clon nebo sme pálili na blbý dvd... ale ted už to je jedno... Kanalizator nam vyměnil wiikey za YAOSM a všechno běhá a do budoucna je doufám dost problémů vyřešenejch a taky bych mu i tím to chtěl poděkovat :) tak si myslim že můžete LOCK :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu