Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Graficka karta,Zdroj PC


WoKo_O

Otázka

Zdarecek..koupil sem novyho kompa ale s integrovanou grafikou..mam v planu tam koupit GeForce 9600GT ale v PC je jen 350W zdroj...prodavajici rikal ze to v pohode utahne..jinde zas rikali jestli sem nespad na hlavu..Jaky je vas nazor.?? mel bych koupit jeste tak 450W zdroj.?? A jeste se chci zeptat jestli vite o nejaky karte ve stejny cenovy relaci (2500,-) jako je GeForce 9600GT a je lepsi tak mi ji napiste...diky..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Recommended Posts

  • 0

Výrobce udává minimálně 400 W s 26A na 12V větvích. Záleží i na spotřebě dalšího HW. Kvalitní 350 W by mohl stačit. Já mám na 400W zdroji 8800GT + Q6600 + 3 fyzické disky + TV tunner a šlape to fajnově

Myslím si že ta karta si na plný výkon nevezme víc jak 200 W. Si to můžeš spočítat

http://extreme.outervision.com/psucalculatorlite.jsp

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

jo jasny.. hele a kdybych chtel koupit tuhle kartu,starsi..: Grafická karta ASUS EN8800GT/G/HTDP, 512MB DDR3 (1800MHz), NVIDIA GeForce 8800GT (600MHz), PCIe x16, SLi, 256bit, 2xDVI...tam pisou ze je potreba minimalne 400W zdroj..ale jestli by to za to stalo...je tahle karta lepsi jak 9600GT,512mb nebo neni.??

..a kdyz by mi to nahodou u ty 9600GT ten zdroj neutah nemuze se stat ze by mi to cely vyhorelo.??

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
jo jasny.. hele a kdybych chtel koupit tuhle kartu,starsi..: Grafická karta ASUS EN8800GT/G/HTDP, 512MB DDR3 (1800MHz), NVIDIA GeForce 8800GT (600MHz), PCIe x16, SLi, 256bit, 2xDVI...tam pisou ze je potreba minimalne 400W zdroj..ale jestli by to za to stalo...je tahle karta lepsi jak 9600GT,512mb nebo neni.??

..a kdyz by mi to nahodou u ty 9600GT ten zdroj neutah nemuze se stat ze by mi to cely vyhorelo.??

8800GT je výkonově lepší než 9600GT. 9600GT udělali proto, aby vyplnili výkonostní skok mezi 8600GT a 8800GT

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
jo 8800GT je v pohodě, ale uvažoval bych i o nějaké radeonce třeba HD3870 není špatná .. ale pozor! dělá se ve verzi GDDR 3 a 4 takže ber tu se 4... Výkonově je lepší.
jo ta neni spatna...ale uz sou to moc vysoky ceny..na to nemam.. :) takze bys byl radsi pro tu 8800GT..ale je to starsi,bazarova...zato 9600GT je uplne nova..jestli vykon mezi temahle dvouma kartama nejak poznam..!? a jestli by to za to vubec stalo koupit starsi..
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Podla toho co mas za model, ja berem gainward z 1GB pamate na 2000Mhz a 700Mhz jadrom, ta pojde na plne detaily.... (aspon myslim)

V jakém rozlišení to plánuješ hrát? U mě je to s touto kartu na Vistách, v rozlišení 1680*1050, bez antialiazingu a vše ostatní na střední detaily cca 35 FPS. Pravdou je, že mám verzi s 512 MB RAM a nižšímy takty. Jinak to další důležité o PC mám v podpisu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Se zdrojem za 700kč by jsi mohl mít docela problém, protože žádný v této cenové relaci nemá 8pin konektor na procesor (já si kupoval tuším 450W, nechce se mě teďka sundávat bedna, a myslel jsem si, že mě jebne, když jsem chtěl zapojit zdroj - naštěstí mě pak jeden borec v bazaru vytáhl redukci z nějaké grafický karty 4pin => 8pin a funguje to skvěle).

Jinak je jedno jestli si koupíš nějaký obyč eurocase a nebo nějakou super značku, liší se to jenom účinností - při průchodu proudu se bude horší zdroj víc zahřívat, ale to vyřeší pootevření bedny, nebo nějaký chladič.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

melo by to bejt v poho. a kdys bys kupoval novej zdroj tak 400 urcite stacit bude. a ta grafika 9600 ma super pomer cena-vykon takze bych koupil tu 9600. a 8800 bys sehnal za 3. dystak je celkem v poho 3850 ati tu bys sehnal za 1600 od sapphiere.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu