Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Graficka karta,Zdroj PC


WoKo_O

Otázka

Zdarecek..koupil sem novyho kompa ale s integrovanou grafikou..mam v planu tam koupit GeForce 9600GT ale v PC je jen 350W zdroj...prodavajici rikal ze to v pohode utahne..jinde zas rikali jestli sem nespad na hlavu..Jaky je vas nazor.?? mel bych koupit jeste tak 450W zdroj.?? A jeste se chci zeptat jestli vite o nejaky karte ve stejny cenovy relaci (2500,-) jako je GeForce 9600GT a je lepsi tak mi ji napiste...diky..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Recommended Posts

  • 0
Je zbytečný vyhazovat prachy za zdroj, kterej můžeš koupit vždycky.Nejdřív bych to zkusil. Já mám 9800 GT od BFG a k ní 350 W zdroj a taky to funguje
vyrobce sam udava asi 400W zdroj pro 88GT...zdroj muzu koupit kdykoliv..ale rad bych ho kupoval do fungujiciho kompu..ne do kompu u kteryho mi vsechno shorelo kvuli malemu vykonu zdroje...
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Každý, kdo tomu alespoň trošku rozumí, ti řekne ať na zdroji nešetříš. Ono totiž neznamená, že když má na sobě nějaký "NO NAME" nálepku "600W" že bude stejně výkonný jako značkový 600W zdroj. Ba co víc..on se nevyrovná ani 400W značkovému zdroji. Za zdroj bych teda já osobně nedal méně, než 1000 korun (a to opravdu jen v nejnutňejším případě). Taky by ses měl rozhodavat dle výbavy a kabeláže daných zdrojů. Taky měj na paměti, že většina zdrojů má největší..účinnost do 80% vytížení. Pokud ti nevadí ta barva, tak tenhle Fortron nevypadá nejhůř http://www.alfacomp.cz/php/product.php?eid=10514008O0V4000B1A

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Tak stačí ti 400W zdroj když zrovna nekoupíš EuroCase :D určitě na zdroji nešetři můžeš pak jen litovat bral bych Zalman 460W odkaz: http://www.czechcomputer.cz/product_doc-825726997974441DC125726400590210.html

a bral bych tu 9600GT od Gainward v testu vyšla hned za 8800GT!! a to je o pulku levnější

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu