Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

reklamace bez dokladu


wrout

Otázka

12 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0
Projde mi reklamace bez dokladu o koupi?

no ja ted resil ze mi u registrovane konzole dali zaruku jen 1 rok

a chteli po me aby to mohli zmenit na 2 roky ofoceny doklad o koupi a fotku me konzole ze zeadui kde je serial number :-(

takze bych rekl ze spis pocitej s tim ze to budou chtit

mozna by pomohlo to mit zaregistrovane na sebe.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

jestli to vezmes tam kde jsi to koupil, tak je sance, ze prodejce bude benevolentni a overi si to podle archviu jejich faktur/dodacich listu a teoreticky doklad nepotrebujes.

ne vsude to ale jde. ne vsude budou ochotni. vis ono cislo je pekne, ale muzes neco koupit v roce 2008 3 roky nepouzivat a taky to bude jak nove ale zaruka bude prosla :D

je dobre si doklady schovavat aspon po dobu 2 let te zaruky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Bez dokladu bych te poslal vis kam :D

Ne ale pokud si stali zakaznik a vis kolikatyho si to kupoval , prodejce ti to muze dohledat v databazi....

Pokud to je "asi corka", tak pochybuji, ze to bude z obchodu, natoz, aby mu nekdo vyjel zarucni list, ci uctenku..

Leda nejak zfalsovat.. mno nvm jak to tam chodi, kazdopadne nebudu nikoho navadet k nekalym cinnostem xD

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Pokud to je "asi corka", tak pochybuji, ze to bude z obchodu, natoz, aby mu nekdo vyjel zarucni list, ci uctenku..

Leda nejak zfalsovat.. mno nvm jak to tam chodi, kazdopadne nebudu nikoho navadet k nekalym cinnostem xD

Nepotřebuješ žádný doklad pokud se jedná o nový ještě nezaregistrovaný XBOX360 zavolej na bezplatnou telefonní linku 800 142 365 akorat si připrav popis závady a serial number vzadu s konzoly to je vše zbytek ti vysvětlí operátor

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Nedavno jsem tohle resil na krame a zneni zakona je takove: (zkracene) doklad nemusis mit, ale musis vedet, kdy presne jsi to koupil a kolik to stalo nebo ukazat seriove cislo, ktere je v elektronice evidovano, takze pokud je to corka, tak si v prdeli ty, pokud si to budes tohle vse pamatovat, tak ti to musi podle zakona vymenit. http://www.mesec.cz/clanky/triky-pri-reklamaci/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

electropunker hloupost...prodávám....doklad musí být ...protože na obchodech se ti neevidují jaké má daný výrobek s/n apod...a i když víš kdy jsi to koupil, tak to je prd platné........protože abych mohl v případě dobropisu či jiné věci vrátit peníze, tak musím vědět kolik za to dal....pokud ztratil jeho problém.....minimálně paragon musí mít

elektrcopunker to co meleš je kravina protože tam je o té výměně napsáno ano že ti to musí vyměnit pokud je to obchodem umožněno...resp se dá říct pokud já s tím budu souhlasit....nebudu měnit něco co u mě nebylo koupeno a pokud mi tam dotyčný přijde bez dokladů má prostě smůlu

taky jsem to řešil dotyčná se chtěla obrátit na ČOI....bohužel už se neukázala :D protože má prostě smůlu bez dokladu o koupi je jen na obchodníkovi jestli vymění nebo ne

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

to co jsem psal platí pouze o XBOX360 kde je díky jeho velké poruchovosti zřízena speciální linka na reklamace a svoz pomocí firmy UPS - samozřejmě pokud chceš reklamovat v obchodě je nutný nějaky doklad - dá se údajně nahradit svědectvím další osoby která byla u nákupu - myslím si že u velkých prodejců s tím asi uspěješ(díky tomu že Microsoft nedělá žádné problémy s reklamací) u menších nevím - ale podle OZ se dá reklamovat i bez dokladu , ale bude to asi složitější - XBOX360 bez dokladu je prostě nejjednoduchší řešit přes ten telefon tam jim stačí vědět pouze ten ser.num. pokud už nebyla konzole registrovaná - pokud už byla tak musíš ještě vědět jméno toho kdo ji registroval - takže v případě nakupu starší konzole je lépe se ptát prodávajícího zda ji registroval a popř si vyžádat registrační údaje - potom platí že v připadě 3redlight je záruka 3roky i bez jakehokoliv dokladu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
electropunker hloupost...prodávám....doklad musí být ...protože na obchodech se ti neevidují jaké má daný výrobek s/n apod...a i když víš kdy jsi to koupil, tak to je prd platné........protože abych mohl v případě dobropisu či jiné věci vrátit peníze, tak musím vědět kolik za to dal....pokud ztratil jeho problém.....minimálně paragon musí mít

elektrcopunker to co meleš je kravina protože tam je o té výměně napsáno ano že ti to musí vyměnit pokud je to obchodem umožněno...resp se dá říct pokud já s tím budu souhlasit....nebudu měnit něco co u mě nebylo koupeno a pokud mi tam dotyčný přijde bez dokladů má prostě smůlu

taky jsem to řešil dotyčná se chtěla obrátit na ČOI....bohužel už se neukázala :D protože má prostě smůlu bez dokladu o koupi je jen na obchodníkovi jestli vymění nebo ne

Kamarade ja take prodavam a mame na krame program, ktery eviduje kazdy den co jsi prodal. Navic kazda vec ma sve vyrobni cislo /cislo artiklu i posrane trenky maji svuj kod. Nepsal jsem ze mu to vymeni, ale pokud u nas rekne presny datum kdy to koupil a castku, za kterou si to koupil a ja to najdu, tak mu to proste vezmu na reklamaci, v opacnem pripade ma smulu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
to co jsem psal platí pouze o XBOX360 kde je díky jeho velké poruchovosti zřízena speciální linka na reklamace a svoz pomocí firmy UPS - samozřejmě pokud chceš reklamovat v obchodě je nutný nějaky doklad - dá se údajně nahradit svědectvím další osoby která byla u nákupu - myslím si že u velkých prodejců s tím asi uspěješ(díky tomu že Microsoft nedělá žádné problémy s reklamací) u menších nevím - ale podle OZ se dá reklamovat i bez dokladu , ale bude to asi složitější - XBOX360 bez dokladu je prostě nejjednoduchší řešit přes ten telefon tam jim stačí vědět pouze ten ser.num. pokud už nebyla konzole registrovaná - pokud už byla tak musíš ještě vědět jméno toho kdo ji registroval - takže v případě nakupu starší konzole je lépe se ptát prodávajícího zda ji registroval a popř si vyžádat registrační údaje - potom platí že v připadě 3redlight je záruka 3roky i bez jakehokoliv dokladu

Naprostej souhlas.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu