Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Jaký mate kapesný?:)


Frozen Bee

Recommended Posts

  • Odpovědi 214
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Já mám na měsíc cirka tři stovky, plus každý půlrok tisícovku na boty. Jinak oblečení si kupuju sám s tím, že dostávám nějaký peníze, když mají rodiče odměny. :)

Od listopadu ale nastupuju do svojí první brigády - budu dělat správce počítačový učebny na jedný elektrotechnický průmyslovce (protekce od táty), takže přibude nějaká pětistovka na měsíc. :)

Ale jinak já bych si vystačil tak s 200Kč / měsíc...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

500 / měsíc + všechno mi defakto platěj, jen abych měl nějaký úspory

V létě akorát du na brigádu, teď budu pískat za prachy...

Jinak nechápu proč se tady hádáte. Ať si každej dá piv kolik chce. A ještě horší je napsat, že nechápe ty lidi co berou peníze od prarodičů. Radši drž hubu...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nedostavam nic..a anonyme na morave se pije ve velkem..takze kazdy tyden minimalne 2x :) a nechapu vase zadne utraty!?!ja mam utraty aspon 100 kc denne..

přesně tak... je to hned sendete si se slečnou do kavárny a 200kč je fuč... mcdonald, kino a další a další :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

přesně tak... je to hned sendete si se slečnou do kavárny a 200kč je fuč... mcdonald, kino a další a další :(

no jo presne tak..a vikendy nejvetsi vitr v penezence..ja to se proste tesim na patek az si sednu do hospody s kamosema a jdeme se radne sezrat..no a s moji holkou si vzdycky najdem duvod k oslave k necemu...jinak kalba pres tyden kdyz se jde do skoly???upne normalni... :dozey:

no jo jsme spinavi punkaci :D ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak vsem z moravy se omlouvam, vazne nevim, jak hodne se pije na morave :)

Zde ve strednich cechach se kazdy tyden oziraji hlavne 16ti leti.. Pak uz clovek dostava rozum a ozira se maximalne 1x do mesice.. Jinak staci byt v nalade - a to je do peti piv, pokud nejsi cvalda :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 5 months later...

ja vpodstate zadny kapesny nemam jen dostavam 200kc na bus a to co si vydelam u jednoho chlapa co bere na brigadu kazdy rocni obdobi

Sim3to-uplne normalne pokud teda bydlis na vesnici kde se kazdy s kazdym zna tam ani zadnu smluvu nepotrebujes

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu