Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Jaký mate kapesný?:)


Frozen Bee

Recommended Posts

  • Odpovědi 214
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Guest /*B(L)ackFiRe*/

ja nemam žadne ale rodiče mi všechno plati např:když du do kina,nebo do fitka-plati to rodičejinak si neco přividelam za brigady ale to az v lete.....a to co si vydelam tak to utratim teda ne nejak rapidne ale třeba na boty(rad běham)nebo batoh nebo elektroniku.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No tak já mám 200kč/měsíc + za týden 200 na jídlo, ale já nejim, takže co si našetřim, to mám, flashování kdysi dávno dávalo slušný peníze, brigádu můžu mít až po ukončení zákl. vzdělání (a ještě mi nejni 15 :( ) takže už se těšim až si zapracuju... všechny věci co potřebuju krom oblečení(a jídla) si kupuju sám ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Lidi nechapu co ve vas vyvolalo takovou vzpouru, tak to jdu trochu uklidnit :D jen jsem napsal co si vydelam po tom co jsem vydel par postu kde lidi taky psali kolik si vydelavaji na brigadach...

Jinak abych byl uprimnej do svych 16nacti jsem dostaval 40kc mesicne a byl jsem rad...

Priznavam ze to ode me bylo nefer a taky priznavam ze jsem jednal v afektu takze se na to da podivat z ruznych uhlu.

V nikom z vas jsem nechtel vyvolat to co jsem ve vas vyvolal ale bylo to mou vinou..

Folty: nikdo me litovat nemusel popravde receno je to to nejhorsi co pro druhyho muzete udelat... jen ve vyjimecnych situacich jako je napr umrti nebo jine ktere se uz nedaji vratit to schvaluju.. ale cloveku to ubira energii a taky se smiruje s blbostma i kdyz jsou veci uplne jinak.

Jinak se jeste verenje omlouvam uzivateli K.R.E.K.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No já mám na měsíc 800kč... Jinak dostávám každej den stravenky na jídlo,MHD mi platí rodiče,fitko taky, paušál taky a prostě co potřebuju mi koupí.

Ale taky si musím na něco vydělávat,bez toho to nejde..Taky občas roznesu ty letáky,když zrovna nemám keše...xD

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je mi 20 a nikdy jsem pořádně nepracoval, jsem hrozně línej. Pokud se teď konečně dostanu na vejšku, tak doufám, že budu mít stále finanční infůzi od rodičů. Pokud se nedostanu, tak už se bohužel budu muset zapojit do pracovního procesu. Ještě že mám tak zlatý rodiče. Ale na alkohol mi nedají ani korunu. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest /*B(L)ackFiRe*/
Lidi nechapu co ve vas vyvolalo takovou vzpouru, tak to jdu trochu uklidnit :D jen jsem napsal co si vydelam po tom co jsem vydel par postu kde lidi taky psali kolik si vydelavaji na brigadach...

Jinak abych byl uprimnej do svych 16nacti jsem dostaval 40kc mesicne a byl jsem rad...

Priznavam ze to ode me bylo nefer a taky priznavam ze jsem jednal v afektu takze se na to da podivat z ruznych uhlu.

V nikom z vas jsem nechtel vyvolat to co jsem ve vas vyvolal ale bylo to mou vinou..

Folty: nikdo me litovat nemusel popravde receno je to to nejhorsi co pro druhyho muzete udelat... jen ve vyjimecnych situacich jako je napr umrti nebo jine ktere se uz nedaji vratit to schvaluju.. ale cloveku to ubira energii a taky se smiruje s blbostma i kdyz jsou veci uplne jinak.

Jinak se jeste verenje omlouvam uzivateli K.R.E.K.

nechci to ještě zhoršovat ale f-007 mel si naprostou pravdu sice ses choval nepřiměřene ale ja myslim že i v životě by se každej měl řídit heslem-"čin druhým tak jak chceš aby druzý činily tobě" nikdo by te nemel osočit z něčeho když o tobě vubec nic neví......:lol:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nechci to ještě zhoršovat ale f-007 mel si naprostou pravdu sice ses choval nepřiměřene ale ja myslim že i v životě by se každej měl řídit heslem-"čin druhým tak jak chceš aby druzý činily tobě" nikdo by te nemel osočit z něčeho když o tobě vubec nic neví......:lol:
ted nevim jestli to myslis jako ironii.. ale je fakt ze jsem desnej melancholik takze mam skoro kazdou minutu jinou naladu.. takze vetsinou jednam v afektu a nerozvazne.. clovek ale musi priznat svoji vinu obvzlast pokud se chce ve svym zivotem dostat dal.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest /*B(L)ackFiRe*/
ted nevim jestli to myslis jako ironii.. ale je fakt ze jsem desnej melancholik takze mam skoro kazdou minutu jinou naladu.. takze vetsinou jednam v afektu a nerozvazne.. clovek ale musi priznat svoji vinu obvzlast pokud se chce ve svym zivotem dostat dal.

<ne to neni ironie to je život:bash:jednal si zcela opravnene typek co te nezna o tobe nemuze říct že si lhař a ještě k tomu ti davat najevo že si to mysli(myslet si to muže ale to je tak všechno)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Myslet si to muze a zaroven se muze vyjadrovat. Zijeme v demokraticke zemi, pises na svobodne forum. Muzu napsat cokoliv si myslim o cemkoliv nebo o komkoliv. A pokud se ke mne nekdo chova arogantne, anebo hloupe, neni duvod mu to nenapsat - kdyz uz mu to prakticky nemohu rici do oci (tezko se budu schazet s kazdem clenem fora, kteremu chci neco rici/vytknout/podekovat, ale proc ne :) )

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

<ne to neni ironie to je život:bash:jednal si zcela opravnene typek co te nezna o tobe nemuze říct že si lhař a ještě k tomu ti davat najevo že si to mysli(myslet si to muže ale to je tak všechno)
Zakladem seberozvijeni neni v tom ostatni urazet ale v tom priznat si svou chybu a ponaucit se z ni. Udelal jsem hloupost ale jsem zase chytrejsi.. chapes? neni to to nejrychlejsi zbirani zkusenosti? zkus to co podelas promenit na palivo a tim padem ve svuj prospech. :)
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest /*B(L)ackFiRe*/

ja vim ze si jednal v afektu a ze to bylo hrube ale opravnene jednani vuci cloveku ktery ti da najevo co si o tobe mysli v ne příliž vhodne forme.........ja bych se choval asi stejne a mozna jeste hrubeji......

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja vim ze si jednal v afektu a ze to bylo hrube ale opravnene jednani vuci cloveku ktery ti da najevo co si o tobe mysli v ne příliž vhodne forme.........ja bych se choval asi stejne a mozna jeste hrubeji......
Sdilim tvuj nazor nekdy je nezbytne byt hruby a rict neco ostre. A taky sdilim tvoje pratelstvi :D ale uz dost spamu nechme lidi psat kolik dostavaji kapesny :)
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To myslis vazne? Ve 13 si za rok nasetrit na netbook nebo novej mobil/herni konzoli etc. Ti prijde malo? lol..

.. jako 4k za rok, za nic nedelani + skoro 4k za prazdniny za stravenky, v pripade, ze dostavas alespon 60Kc.. tak dejme tomu, ze se daji za 2k prodat a mas 6k za rok.. To ti prijde malo? :lol: xD

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu