Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Jaký mate kapesný?:)


Frozen Bee

Recommended Posts

přesně tak anonymous takovejch prachů...! já můžu vydělat tak 1000 za rok! ale letos už bude 15 takže brigáda krása:-) doufam že ji seženu

no nwm, ale minulej rok sem shanel brigadu 15 mi bylo a nemohl jsem zaboha nic sehnat, kdyz uz neco tak pres znameho, nebo u nejake stavebni firmy, coz se nedalo kazdej den zvladat... vsechno max od 16 a podobne.... tak je to u nas v olomouckem kraji ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 214
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

no nwm, ale minulej rok sem shanel brigadu 15 mi bylo a nemohl jsem zaboha nic sehnat, kdyz uz neco tak pres znameho, nebo u nejake stavebni firmy, coz se nedalo kazdej den zvladat... vsechno max od 16 a podobne.... tak je to u nas v olomouckem kraji ;)

minulej rok me bylo 15, a sehnal sem brigadu uplne skvelou. kazdej den na ruku sem dostal 560kc... takze nechapu co pises ze nic nesezenes... staci hledat a poptavat se...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

minulej rok me bylo 15, a sehnal sem brigadu uplne skvelou. kazdej den na ruku sem dostal 560kc... takze nechapu co pises ze nic nesezenes... staci hledat a poptavat se...

Proc pise? Treba protoze je neco divneho u tebe a ne u nej? Ja teda v 15 taky brigadu ve stredoceskem kraji nesehnal a to jsem fakt hledal, protoze jsem ji chtel. V 16 jsem sehnal jen pres zname, v 17 take, protoze to uz zase na brigady, co jsem si nasel byl treba vek 18 let.

Takze v 15 sehnat brigadu fakt neni jentak a fakt to neni - zeptam se, poslu a mam ji, takze se s dovolenim prober a prokoukni. Vse (ve zbytku CR) neni tak ruzove, jako tam u vas. Navic ted krize a propousteni, vetsi nabidka, nez poptavka, krize poptavky. Takze to nijak zvlast neprispiva k tomu, aby jsi se nekam dostal.

Navic vetsina chce neco staleho a nejen 2 mesice.. Protoze kdyz uz te tyden zaucuji, tak by radi, aby to melo nejake vyuziti..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hlavně brigády nejsou od 15cti let, oni chtějí dokončené zákl. vzdělání, je na to zákon a to mě štve-ikdyž mi neni ještě 15,

Anonymous_ teď jsem během pár dnů našel docela slušnou ;) ( roznáška letáků, 1500kč za jednu roznášku, 2x,3x týdně), nevím jak je to jinak, snad tady v Praze (a okolí) něco najdu na prázdniny :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

1500 za jednu roznášku denně? cože? tak to je luxus... já za to měl vždy pár šupů :cheesygrin: ...jinak s brigádama to stojí pěkně zaprd,ale zas uplnej děs to není.. krize sice je... ale právě díky tomu někteří nabíraj brigádníky s kterýma nemusí mít žádnej časově určenej pracovní úvazek..(nejlépe na černo)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 5 weeks later...

no tak ja mam 200 mesicne od mamky + 800 mesicne za venceni psa(to neni od rodicu ale brachy zije uz sam, a sam mi tuhle nabidku dal) + chodim tetce hlidat deti kdyz potrebuje, zalezi jak potrebuje no zrovna ale vetsinou sem nekde u tech 2000 ale obcas se povedou lepsi mesice nejvic asi 3500 ale to je takovej mensi svatek kdyz se povede :) , a sem tam nejakej ten kseftik,

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nostalgie jako prase... Já si pamatuju, jak jsem dostával týdně dvacku :D :D bez prdele :D

Jinak teď už se snažím nějak prachy vydělávat sám.. Někdy jsou zakázky, někdy ne... Mám to tak, že když potřebuju, tak si řeknu a dostanu.. De facto kolik chci.. (v rámci možností)

Je docela těžké, aby si student na půl úvazku pokral veškeré náklady na žrádlo, nájem, telefon..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 7 months later...

Dementům bych žádný kapesný nedával :roll::)

-jinak k tématu,o big prázdninách jedu do Bulharska makat,budu mít cca. 5k za měsíc (půjčování skůtrů a takovejch věcí) a ještě si užiju moře....Jinak kapesný podle toho,jak vidim otce.Ale někdy je celkem ani nechci,přijde mi to zhovadilost brách od rodičů prachy...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty jo kdybych mel takovy prachy

Se ani nedivim ze vetsina lidi má PS3 i s Xkem

Ja mam podle znamek 1- 20,-

2- 10,-

3- -5 kc

4- -10 kc

5- -20 kc

Jen Pausal 112 kc mi plati pravidelne setrit umim a kdyz neco prodavam ze smolim s toho co muzu Posilku a bazeny mam zdarma

MHD-Jen nekdy kdyz mam stesti a Kino tak jednou za Pul roku

Tzv vse krom vanoc atd platim ja a celkem myslim ze to je dobra skola podnikani-uvazovani o moci penez

Je mi 14 a tak sem mel brigadu jen u strejdy manik :D jako ten se muze posrat kdyz neco je sikmy o milimetr xD ale jinak Dostal sem u nej za 4 dny cely promakany (elektrikarina) 2k a byl sem uplne stastnej :D Koupil sem si od Vodafone LG Cookie a na chlast? tak leda frisco nebo pivo spis me utapej Barvy to je kilo za plech a kdyz ja jich potrebuju :D :D

Jinak souhlasim s Anonymem proste deti by se nemeli nejak uplacet nebo neco proste At si taky oni neco vydelaj ci at se snazi !

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu